2733
2734
عنوان

خانم های که پسردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 240 پست
چن سالتون؟

۳۴.

ممکنه تا فردا اندومتر یا فولیکول بزرگتر شن.؟

دوستم میگه با این اندومتر باردار نمیشی

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
اصولا فولیکول ک ب ۲۴ ۲۵ برسه ازاد میشه. کیت تخمکگذاری بخر  یا فردا هم برو سونو تا روزی ک ازاد ...

دیگه خسته شدم 

اذر ماه میخواستم اقدام کنم نشد.اسفند نشد

اینقدر دلم خوش کرده بودم واسه این ماه 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۳۴. ممکنه تا فردا اندومتر یا فولیکول بزرگتر شن.؟ دوستم میگه با این اندومتر باردار نمیشی

اندومتر ک ضخیم نمیشه. فولیکول بله ب ۲۴ ۲۵ برسه ازاد میشه تقریبا تا ۷۲ ساعت دیگه. بازم توکل بر خدا. هیچ چیز از خدا بعید نیست

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
دیگه خسته شدم  اذر ماه میخواستم اقدام کنم نشد.اسفند نشد اینقدر دلم خوش کرده بودم واسه این ماه ...

توکلت بر خدا. زیاد ب چیزی نباید اصرار کرد. میدونم سخت اما خواست خدا ارجحیت داره ب خواست ما

من قبل دختر دومم هر جا میرفتم نذر و نیاز میکردم و همه اش هم صبر میآومد.

سر این فقط گفتم توکلم ب تو و قراره ۳ماه بیشتر اقدام نکنم اگه میدی تو ۳ماه بده اگه ن .برا همیشه میزارم کنار. ب لطف خدا همون با ی بار باردار شدم. قسمت هر چی باشه همون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
توکلت بر خدا. زیاد ب چیزی نباید اصرار کرد. میدونم سخت اما خواست خدا ارجحیت داره ب خواست ما من قبل د ...

عزیزم خدا واست حفظش کنه.

دکترم زنگ زدم گفت فردا شب امپول hcgبزن اگه تونستی همون فردا شب اقدام کن ودوشب بعدش دیگه توکل به خدا

عزیزم خدا واست حفظش کنه. دکترم زنگ زدم گفت فردا شب امپول hcgبزن اگه تونستی همون فردا شب اقدام کن ود ...

زنده باشی گلم. 

ان شالله ک بهترین ها برا خودت و زندگیت رقم بخوره

و ب بهترین شکل ممکن ب حاجت دلت برسی. الهی امین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنده باشی گلم.  ان شالله ک بهترین ها برا خودت و زندگیت رقم بخوره و ب بهترین شکل ممکن ب حاجت د ...

الهی فدات بشم چقدر دعاتون به دلم نشست.

من امروز صبح امپول میزنم شب به امید خدا اقدام میکنم چون ۱۴ سیکلمم هست

زنده باشی گلم.  ان شالله ک بهترین ها برا خودت و زندگیت رقم بخوره و ب بهترین شکل ممکن ب حاجت د ...

واسم دعا کنید من روز ۱۴ امپول hcgزدم ساعت ۶ عصر 

ودکتر گفت شب که ساعت ۲ اقدام کردم.

وگفت ۳۶ساعت بعد که نشد اقدام کنم موند واسه دیشب

یعنی۵۲ ساعت بعداز تزریق امپول

میشه ۱۴ و۱۶ سیکلم اقدام کردم میترسم اقدام دومم دختر بشه 

واسم دعا کنید من روز ۱۴ امپول hcgزدم ساعت ۶ عصر  ودکتر گفت شب که ساعت ۲ اقدام کردم. وگفت ۳۶سا ...

ان شالله ک خیر. توکلت ب خدا باشه و بس

اگه بخواد بگیره با بار اول گرفته. خودتو فقط و فقط بزن ب بیخیالی

استرس برات سم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله ک خیر. توکلت ب خدا باشه و بس اگه بخواد بگیره با بار اول گرفته. خودتو فقط و فقط بزن ب بیخیا ...

توکل به خدا دعا کنید بیام همینجا خبر بارداری وپسردارشدنم بهتون بگم

منم تو رژیم تعیین جنسیتم

انشالله جواب بگیرید شماچکاراکردین

انشالله جواب بگیرید شماچکاراکردین

سلامت باشین دکتر بهم دارو داده قرص اهن... امگا 3

برای همسرمم قرص زعفرانه فکر کنم

تغذیه ام تا حدودی رعایت میکنم اصلا پنیر نخوردم کلن ارده و شیره و نون سنگک برنج تا حدودی حذف هر روز خودم همسرم فلفل سیاه اسیاب نشده میخوریم و خیلی چیزایی که تو اینترنت خوندم امیدوارم همه نتیجه بگیرن

🤗
2706