2752
2734
عنوان

خواستگاری سنتی خیلی مسخره 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 24 پست

من از اول طرفدار ازدواج سنتی بودم چرا؟چون یکی اینکه با دلیل و منطق دوست داشتم ازدواج کنم...مورد قبول خانواده همسرم باشم از اول...

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
من از اول طرفدار ازدواج سنتی بودم چرا؟چون یکی اینکه با دلیل و منطق دوست داشتم ازدواج کنم...مورد قبول ...

ولی حس می کنم خودم تصمیم نمی گیرم

تو جلسه به کوچیک ترین و مسخره ترین کارت گیر میدن و ی دور کامل می شورنت

دوستی هم احساسی و سو استفاده و بهد بای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی حس می کنم خودم تصمیم نمی گیرم تو جلسه به کوچیک ترین و مسخره ترین کارت گیر میدن و ی دور کامل می ...

من حقیقتش فقط یه خواستگار رسمی اومدن خونمون اونم شد شوهرم😂قبلیارو مادرم جواب میداد دیگه ب خواستگاری رسمی نمیکشید ...ولی همون ی بارم انقد خوب باهام رفتار کردن 

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ولی حس می کنم خودم تصمیم نمی گیرم تو جلسه به کوچیک ترین و مسخره ترین کارت گیر میدن و ی دور کامل می ...

سنتی هم اینجوری که شما میگی نیست

اولا که ادم هرکسی رو نباید راه بده 

باید حتما معرفشون آدم درست و مطمئنی باشه و شناخت کاملی داشته باشه یا خانوادتون یه آشنایی نسبی و قبلی داشته باشن از اونا مثلا فامیل دور همسایه آشنایی چیزی

بعدم الان دیگه قرار اول رو تو خونه نمیذارن اول تو کافه ای چیزی دختر و پسر قرار میذارن همو میبینن حالا یا تنها یا همراه مادراشون

باهم حرف میزنن یکم ظاهر همو میبینن بعد اگه اوکی بودن میان بقیه جلسات خونه

وگرنه نمیشه هر کی گفت میخوام بیام خواستگاری بگی تشریف بیار

یعنی من که اگه دخترداشتم هرگز غریبه راه نمیدادم

تازه اونم پسرشونم نیارن که دیگه بدتر هرگز هرگز

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
عزیزم خواستگاری سنتی همینه ببخشید مثل یه ربات می‌شینی بقیه برات تصمیم میگیرن .

نه بابا اینجوریم نیست

خیلی دخترا خواستگاراشونو رد میکنن نظر میدن شرط و شروط میذارن کی گفته مثل رباتن؟

چند ماه میرن میان هم تنها هم خانوادگی آشنا میشن باهم بعد جواب میدن

این مدلی که شما میگی مال زمان خیلی قدیمه 

الان خیلی کم پیش میاد اینجوری که میگی

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35