2752
2734
عنوان

ب نظرتون با رفتارهای ک خانواده شوهرم دارن چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 16 پست
تو ی خونه اییم حیاط مشترک هر روز چشممون ب چشم هم میوفته برادرشوهرم دم در شوهرمو صدا میکنه ک نیاد داخ ...

نبین خب.نشنو.من ازین رفتارا انقدررررررردیدم .الان کپ خودشونم.همسرم بهم گفته کسی بهت سلام کرد جوابش بده وگرنه محلش نزار.بیخیال شو.بخاطرمردم زندگیت بهم نریز.اوناهمشون ازمادرشون آب میخورن.فقط باهمسرت خوب باش.

اللن توقع دارن من برم پیششون خودمو خورد کنم من بهشون محبت کنم ولی من ناراحتم از این زندگی تا قبل از ...

درست میشن بزار آبا از آسیاب بیفته به شوهرتم بگو بحث چیزی داری میرم پارک درخونه جایی اینقدر داد وبیداد کنیم ولی تو خونه نبریم مادرو خانواده ت میفهمن ناراحت میشن با من بد رفتار میکنن من دوسشون دارم ولی این کارا رو میکنی اونا منو به چشم یه زن غر غرو که رو اعصاب شوهرش میره میبینن اینجوری بگی یاد میگیره کنترل خشم کنه ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس