2733
2734
ادمی که بهش محبت میکنی باید قدر بدونه  اگر تشکر نمیکنه حداقل بی منتت هم نکنه  من دیگه بر ...

این زندگی شخصی شماست ما فقط میتونیم بگیم اینکار درسته و اینکار درست نیست تصمیم نهایی با شماست امیدوارم اتفاقات خوبی براتون بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این زندگی شخصی شماست ما فقط میتونیم بگیم اینکار درسته و اینکار درست نیست تصمیم نهایی با شماست امیدوا ...

من فقط بخاطر شوهرم اینکارارو انجام میدم چون قدر دانه 

من اگر براش تو‌خونه غذا درست کنم هزار بار تشکر میکنه 

بابت کاری که عرفا وظیفه خانم خونه اس 

منم ازش بابت همه‌چی تشکر میکنم همیشه 

در کل خوبه‌که ادم قدر محبتای اطرافیان رو‌بدونه 

بازم ممنونم بابت نظراتتون

2731
اخه زورم اومد که حالش بد نبوده الکی گفته که منو بکشونه خونه  توقع داره من اصلااا از کنارش ت ...

باور کن ما این داستان رو با مادربزرگم داشتیم ، آخرا بنده خدا فراموشی هم تا حدی گرفته بود ، باید صبوری کرد چاره ای نیست اصلا به چشم دیگه ای به دل نگیر ، عین بچه ها میشن 

عجب 
من فقط بخاطر شوهرم اینکارارو انجام میدم چون قدر دانه  من اگر براش تو‌خونه غذا درست کنم هزار با ...

ببینید همه قرار نیست قدر بدونن یا اینکه همه خوب باشن الان تو قران خیلی این آیه تکرار شده که ب پدر ومادر نیکی کنید میدونید شاید خدا میخواد بما بگه اگرم بدی کردن شما خوبی کنید بخدا تو این دنیا هرچی بکارید همونو برداشت میکنید گره از کسی وا کنید خدا یکی سر راهتون میذاره که گره ای از کارتون وا کنه و خیلی چیزا حتما خدا خیری درتون دیده که گذاشت این پیرزن محتاجت بشه حتی اگه این پیرزن رفتارش درست نبود شما جای تنه‌ی خشکو بکنید وجاش ی درخت سبز بکارید