2733
2734
عنوان

خانم هایی که ابرو رو انواع تاتو زدین مثل میکرو و ....بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 29 پست

نزدیکه دوساله میکرو کردم راضیم

رنگ عوض نکرده و هنوز مویی هست و پخش نشده

ولی وقتی ابروهامو رنگ میزنم یخورده بد نشون داده میشه چون زمینه تیرست 

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی ابرو‌دارم.ولی داخل خچد ابروهام خالی بود فقط چندتا خط فیبروز زدم داخلشون تمدید هم نرفتم یک ساله فعلا خوب مونده 

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2731

از روزی که زدم پشیمونم میخوام برم ریمو کنم 

میای ارایش کنی باز باید مداد ابرو بزنی از روش تبدیل به پاچه بز میشه 

مدام ترمیم میخواد چون رنگش میره و زشت میشه 

هیچی ابروی طبیعی نمیشه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
از روزی که زدم پشیمونم میخوام برم ریمو کنم  میای ارایش کنی باز باید مداد ابرو بزنی از روش تبدی ...

ممنونم که دلسوزانه جواب دادی عزیزم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
من کاشت زدم خیلی هم راضی ام

همکارام دوتاشون کاشت زدن تهران....من دوست ندارم خیلی تارهاشون ضخیمه

تاتو هم بین هر ۱۰۰۰ تا یکی خوب باشه

،😑

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
بسنگی بع جنس موی خودشون هم داره و مراقبت های بعدش 

درسته

برا من که خوب بوده شکر خدا البته من یه ژل ابرو و یه روغن تقویتی ترکیبی استفاده کردم

کجا کاشت کردین؟

ممنونم که دلسوزانه جواب دادی عزیزم

🙏❤️

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706