2733
2734
عنوان

حوصله هیچکسو ندارم با مادر شوهر تو ی خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کیلیپ گوش میدادم.. اگر مذهبی باشی شاید به کارت بیاد میگفت به کسی اگر خوبی میکنید بگید یاعلی ، ای ...

خیلی کینه از مادر شوهرم دارم پنج ساله هرکاری میکنم نمیتونم بدیهاشو فراموش کنم میخوام شنبه برم مشاوره خیلی افسرده شدم روحیم داغونه عصبیم 

2731
الان اومدن تو حیاط نشستن هر دیقه منو صدا میکنن ب ی بهونه من خودم حالم خوب نیست خب کاری با من نداشته ...

عزیزم رودربایستی روبزارکناروبگواینقدرصدام نکنین خودم اگه کارنداشته باشم وحوصله تونوداشته باشم میام یجوری محکم بگوکه حساب کاردستشون بیاد نه بادعواها

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
الان حالشونو ندارم هی صدام میکنن بیا اینو ببر بیا شرینی بخور 

جواب شونونده خودشون به مرورخسته میشن پیش شوهرتم گلایه نکن خودت مشکلتوباهاشون حل کن این مردا زیادنرمال نیستن

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
چرا خودسانسوری کردید و وقتی که برادر همسرتون اومدن برای وساطت  نگفتین برای ایشون که شرط تون ب ...

چرا بهشون گفتم خانواده تو اذیتم کردنالان ی خونه در حال ساخت داریم منتظرم ساخته بشه  مشکل اصلیم شوهرمه ک پشتم نیست خانوادش هر طور بخوان رفتار میکنن طرفه خانوادشه قبل عروسیمون چون احساساتی تصمیم میگرفتم شوهرمو خیلی دوس داشتم گفت میخواد با مادرش زندگی کنه منم قبول کردم ولی نمیدونستم اینقدر اذیتم میکنم ک روحیم داغون بشه

خواستم بیشتر بمونم خونه بابام ولی خواهر شوهرهام مادر شوهرمو ی هفته بردن پیش خودشون 

هر وقت خواستی با شوهرت و اطرافیانش حرف بزنی این ذکر رو بگو فوت کن ، بدون دعوا بدون ناراحتی حرفتو میفهمن و گره مشکلت حل میشه..

من شوهرم برای خانواده خودش میلیونی خرج کنه عین خیالش نیست.. واسه بستگان من خرج کردنی گدا میشه.. تو اوج بیکاری بود و پول کم داشت و مناسبتی پیش اومد که همه کادو میدادن و منم دلم میخواست زیر یه تومن کادو ندم.. میدونستم که قبول نمیکنه و جنگ راه میندازه و مهمونی رو از دماغمون بیرون میاره.. یکی این ذکر رو یادم داد.. با تردید خوندم.. داشت غر میزد و چرت و پرت میگفت و شرایط رو مهیا میکرد برای بحث و عصبانی کردن من.. که گند بزنه به برنامه ام.. تو دلم ذکر رو خوندم و زورم رو زدم که جوابشو ندم و منتظر نتیجه این ذکر باشم.. با غر غر رفت یه مغازه پول نقد گرفت گذاشت تو پاکت داد بهم و بعد اون مهمونی اصلا نه غر زد بابت خالی شدن جیبش نه منت گذاشت..

گاهی بایدشیطون رو لعنت کرد و از خدا کمک خواست جای جنگ کردن..

اینه ذکره.. هر وقت تو زندگیت کم اوردی.. اینو بخون فوت کن.. حرف حرف تو میشه..البته اگر حرفت به حق باشه نه نامردی..

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

جلسه پنجم

قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی ﴿۲۵﴾ وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی ﴿۲۶﴾ وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی ﴿۲۷﴾ یَفْقَهُوا قَوْلِی ﴿۲۸﴾ - سوره مبارکه طه

ترجمه: گفت پروردگارا سینه‏ام را گشاده گردان(۲۵) و کارم را براى من آسان ساز(۲۶) و از زبانم گره بگشاى(۲۷) [تا] سخنم را بفهمند(۲۸)

عزیزم رودربایستی روبزارکناروبگواینقدرصدام نکنین خودم اگه کارنداشته باشم وحوصله تونوداشته باشم میام ی ...

بهشون گفتم تازه از باشگاه اومدم خستمه میخوام استرتحت کنم نمیتونم بشینم