2752
2734
عنوان

امروز تصمیم گرفتیم مرغ سوخاری درست کنیم با شوهر خیالیم

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 34 پست
جالبه تا حالا مادیات شوهر خیالیم رو تصور نکردم فقط پیشم باشه بگردیم ماشین اینا هم فرق نمیکنه برام

خوبه که من خیلی مادی هستم 

دیروز مثلا داشت باهام بحث میکرد که عروسی مون رو قصر سفید نگیریم شوهرم دوس داره ترکیه عروسی بگیریم 

منم گفتم اون جوری فامیل های من نمیتونن بیان اگه ترکیه باشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب واسه کی داره کار میکنه؟ واسه تو دیگه پس خوشحال باش انشاالله هرچی خیره این روزا انقدر مردا خستن ک ...

میدونی کار میکنه ولی کو پول هر وقت گفتم گفت پول ندارم پس این پولا کجا میره تو بارداری بهم خیانت کرد من استراحت مطلق بودم ۵ هفته مونده بود به زایمانم خیانتشو دیدم باهام رابطه نداره نیاز هامو تامین نمیکنه تا حالا تو ۵ سال ازدواجمون یبارم مسافرت نبرده کار هم جای خودش محبت هم مسافرت هم وقتی مسافرت نمیبره بیرون نمیبره واسم هیچ چی نمیخره این کار کردنش بخوره به سرش 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم