2752
2734
عنوان

چیکار کنم توی دوستام خاص باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 18 پست
منم یک دورانی انقدر وضعیت صورتم بد بود که اصلا یک وضعیتی بود😂 ولی انقدر پررو بودم اهمیتی نمیدادم. ...

ولی آخه طرز فکر خانوادمم خیلی بده دارم افسرده پیشم نمیتونن درس بخونم خیلی ادعاشون میشه و بزرگ بزرگ حرف میزنن و واقعا اعصابم خورده از دستشون 

بستگی داره به خودت نرسیدن چی باشه. مثلا اگر به نظافتت( حموم و اینا) نمی رسی خب یک حرفیه😂 ولی برای ...

نه من خیلی حموم میرم و عطر و اسپره میزنم اصلا بو نمیدم 

ولی برای لباس و... خانوادم اصلا همش گیر میدن اونا هم میگن تیپات خیلی خز و.... تازه طرز فکرمم بد شده مثل خانوادم دیگه خیلی مسخرم میکنن حتی معلما هم ازم بدشون میاد

حتی خانوادم نمیزاره تا سر کوچه برم همشون فکر های منحرفی دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احه مگه میشه هرکلاسی بری کسی باهات دوست نشه همه ازت بدشون بیاد

چرا بی دلیل ازت بدشون میاد؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
نه من خیلی حموم میرم و عطر و اسپره میزنم اصلا بو نمیدم  ولی برای لباس و... خانوادم اصلا همش گی ...

اینکه نمی ذارن جایی بری اونقدر عجیب نیست. نگرانتن و خب ایده ای هم ندارم چطور می شه درستش کرد. اما یه مرور ژمان بهتر میشه

اما در مورد تیپ و اینا هر وقت رفتی خرید به مادرت بگو خودت می خوای لباستو انتخاب کنی. فکر نکنم خیلی مخالفتی بکنن.

ولی دقیق نفهمیدم تیپت چطوریه مگه؟ لباسات چه جورین که این حس رو داری؟

2731