2733
2734
تبریز 

همشهري نيستيم عزيزم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشاالله بهش 

زنده باشيد 

فقط اينطور جاها صبوري ميخاد مدير ميگفت اين سبك اموزش عين اموزش زبان مادريه كه بچه اروم اروم حرف ميزنه اما يادش نميره 

من ٢/٥سال بي وقفه داره ميره و اصلا هيچ سوالي تو خونه ازش نميپرسيديم كه پيشرفتشو بفهميم 

سال پيش و قبلش كه سفر رفتيم اونجا ميديم حرف ميزنه با افرادي اونجان البته ببينه بهش توجه ميكنيم حرف نميزنه 

و بازيهاش كم كم وقتي با خودشه انگليسي حرف ميزنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ممنون راستش من براشون کارتون گذاشتم خودمم کار کردم باهاشون ولی نمی‌دونم چرا دوست ندارم ببرم جایی که ...

منظورتون از شرطيو نفهميدم 

ما گفتن روزي يك ساعت كارتونهايي كه هر ترم ميريزن رو ببينن 

و دو روز تو هفته هر روز يك ساعتو ربع ميرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منظورتون از شرطيو نفهميدم  ما گفتن روزي يك ساعت كارتونهايي كه هر ترم ميريزن رو ببينن  و ...

عزیزم بچه های من با کارتون یاد گرفتن هنوز مدرسه نمیرن گاهی اوقات دونفری با هم مکالمه هم میکنن و چون من خودمم بلدم متوجه میشم و گاهی اشکالاتشون رو هم میگم پارسال دوتا شونو بردم تعیین سطح کامل جواب دادن ولی گفتن بهتره از همون اول شروع کنن چون خواندن نوشتن بلد نیستن منم دیدم شرطی میشه مثلا یه صفحه باز میکنن از کتاب اسما و معانی رو خواهند گفت بچه های منم بلد بودن و به دردمون نمیخورد نذاشتم ولی شدید دنبال جایی هستم که بچه ها بازی کنن به زبون انگلیسی باهم و مربی حرف بزنن و زبان رو بدون دونستن قاعده یاد بگیرن عین زبان مادری بفهمند نه اینکه یکی بیاد بگه فعل و فاعل و ضمیر و... عزیزم ایشالا موفقیت های فرزندتون رو ببینید و بهش افتخار کنید ممنونم