2752
2734
سِرُم نیاسیامید ۸۹۰😐 همونجوری گذاشتم مونده زدم صورتم ریخت بیرون خاک تو سرم که اعتماد میکنم

خب یک سری محصولات اول جوش های زیرپوستی رو میاره بالا بعد درمان میکنه

من ریمل اسنس خریدم 180 

لوازم ارایشم و چند ساله دارم وگرنه بقیه چیزا هم حتما گرون شده

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولش میریزه بیرون بعد خوبش میکنه ادامه بده

نه بابا ولش کن نخواستم

همون یدونه آبرسان کافیه برام

جوگیر شدم مثلاً خواستم به پوستم برسم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

هفت سال پیش ریمل دوسه گرفتم 70 تومن که درزمان خودش خیلی بود، دیگه معمولا لوازم ارایشیمو تو یه رنج قیمت متوسط میگیرم، چون عادت دارم تند تند بخرم و تنوع طلبم دلم نمیاد هزینه زیاد بکنم، اما جنس فیک هم هیچوقت نمیخرم و برام مهمه مارک قابل قبول باشه 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊