2733
2734
عنوان

بیاید عکس دوست پر ادعا مو بزارم که تاپیک قبلی گفتم🥲🥺💚💔

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 42 پست

من ی دخترخاله دارم بم میگ شبیه سحراربینی درصورتیک اصلاشبیهش نیستم

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا دلیلش چیه؟؟ 

چند بار از بنده یه تعریف کوچیکی شد ازونجا اخلاف شون اینطور شدش🥲🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
چرا مگه چشه.. چرا میخواید همرو زیر سئوال ببرید بخاطر چهرش.. مگه همه چیز ظاهر ادمه مهم ترین چیز انسان ...

پس چطور همین خانم اسی رو زیر سوال برده

اگه اسی نمی‌گفت دختره بهش اینا رو گفته کسی هم از خودش ایراد نمی‌گرفت 

چند بار از بنده یه تعریف کوچیکی شد ازونجا اخلاف شون اینطور شدش🥲🥺💚💔

اهمیت نده اصلا.. بیخیال باش اگر سر یه موضوع زیاد کلیک کنید خودتون اذیت میشید 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
پس چطور همین خانم اسی رو زیر سوال برده اگه اسی نمی‌گفت دختره بهش اینا رو گفته کسی هم از خودش ایراد ...

عزیزم من نزاشتم بقیه بکوبن ایشون رو گذاشتم ببینم من الکی بخاطر این قضیه اعتماد به نفس ندارم یا خیر🥲🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
پس چطور همین خانم اسی رو زیر سوال برده اگه اسی نمی‌گفت دختره بهش اینا رو گفته کسی هم از خودش ایراد ...

من حرفم کلی بود.. بغیر از رفتار و حرفای دوستش کلان بدم میاد کسی رو بخاطر چهره اش مسخره کرد یا بگه چه اعتماااد بنفسی داره.. حالا معلومه اسی و دوستش دوتا نوجوون کم سنن که ممکنه این چیزا بینشون طبیعی باشه. اسی خودش باید مدیریت رفتار کنه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥