2752
2734
گوارای وجودت 😊 الان خیلی جلوی خودمو گرفتم که توی یه تاپیک دیگه جواب یه نفر بی تربیتو ندم حرصم اینج ...

تو بیا توی خصوصی بمن فحشششش بده 

چون خیلی بانمک و بامزه حرف میزنی😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

منو میگه  آخه خنده منم بخاطر مادر بزرگم بود اونم این شکلی هست  هر بار میومد خونمون ی ...

اشکال نداره میش میاد ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب دیگه ما بچها انتظار داریم از مادر🫠🫠🥰🥰🥰🥹🥹🥹🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

مادر طفلک از همه چیزش میگذره برای بچش...

تا کوچیکن اشکال نداره میگی بچست.

بزرگ که میشن توقع داری عقلشم رشد کنه خب!!

بچه ها مثل موریانه کل خونه رو میخورن یاد پدر مادر نمیکنن این یه لیوان شیر حقش نبود خدا وکیلی؟

تو بیا توی خصوصی بمن فحشششش بده  چون خیلی بانمک و بامزه حرف میزنی😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

نخیر بنده افتخار به خصوصی رفتن نمیدم هرگز😌

ته تهش دوبار گوشیمو محکم فشار میدم موقع تایپ کردن حرصم خالی میشه

فکر کن بری با دل خوش یه لیوان شیر برای خودت گرم کنی بخوری تو این هوا بچسبه بهت بعد بیای ببینی یکی خو ...

آره سرم اومده درک میکنم 😢😢 حتی مثلا یه نون سنگک برشته 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
مادر طفلک از همه چیزش میگذره برای بچش... تا کوچیکن اشکال نداره میگی بچست. بزرگ که میشن توقع داری ع ...

عشششششقم 

الهیییییی که من دورت بگررررردم 😂😂😂

اتفاقی بوده دیگه😂

تووووش جونش عیب نداره

ولی اون لحظه چشای مادرش دیدن داشته هااااا😂😂

نه عزیزم کلی میگم  مثلا برای بعضیا تاپیکم خنده داره  اما واس من نه . شاید باور نکنید گر ...

پیش میاد شاید لحظه ای باشه که یه لیوان آی خنک حال آدمو خوب کنه 

شما دل نازکی و مامان ها هم فراموش میکنن ❤🌹🌹

آره سرم اومده درک میکنم 😢😢 حتی مثلا یه نون سنگک برشته

هیچی به اندازه اینکه ببینم یکی بستنی منو خورده روم فشار نمیاد هیچی...

ای اون بستنی تو حلقت خب مگه من خودم چمه خودم میخوردمش خب!

میگه اوا فکر کردم نمیخوای!مگه تو بستنی میخوری‌؟؟

خب چرا نخوام چراااااااااا مرض داشتم خریدم گذاشتم فریزر؟که نگاهش کنم؟؟شما که سهم خودتونو خوردید خب چیکار به اون داشتید😭

نخیر بنده افتخار به خصوصی رفتن نمیدم هرگز😌 ته تهش دوبار گوشیمو محکم فشار میدم موقع تایپ کردن حرصم ...

واااااای دختر

یه بار مادر بزرگم اومد خونمون اونم مثل مادر استارتر تازه بدترم هست

سر سفره من نشستم پیشش حواسم بود بهش اومد مرغ برداره پیش دستی کردم رونو زودتر برداشتم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یعنی فشااااااارش رفت رو هزار 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هیچی هم نمیتونست بگه

فقققققققققط میریخت توی خودش😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عشششششقم  الهیییییی که من دورت بگررررردم 😂😂😂 اتفاقی بوده دیگه😂 تووووش جونش عیب نداره ول ...

خدا نکنه🫠

دلم بحال مادره خیلی سوخت...حس خیلی بدی بهش دست داده...ولی خب موقع ناهار بازم به این فکر میکنه چی بپزم بچم دوست داشته باشه...ادم مار بشه مادر نشه

واااااای دختر یه بار مادر بزرگم اومد خونمون اونم مثل مادر استارتر تازه بدترم هست سر سفره من نشس ...

من با مادربزرگ جماعت شوخی نمیتونم بکنم حسابم با کرام الکاتبینه!

با این سن و سال هنوزم ازش میترسم

هیچی به اندازه اینکه ببینم یکی بستنی منو خورده روم فشار نمیاد هیچی... ای اون بستنی تو حلقت خب مگه م ...

😂😂😂 ای واااای 

دل همه خونه ازین موارد  

سر منم اومده 😂😂😂

2706