2752
2734
عنوان

مادر شوهر خواهرم چک و سفته میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 26 پست
خواهرم مدام پدر مادرم رو زجر میده خدا ببرش زیر خاک هر روز ما جهنمه ازش متنفرم که شوهرش با مشا یبار ز ...

ولشون کن به فکر سلامتی و زندگی خودت باش

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
قبول نکنه  آبجیت چرا گوش میکنه

چون اویزونه بشدت اویزون موقعی که ازدواج کرد پسره بش گفت میخای با من زندگی کنی مهرتو ببخش رفت دادگاه مهرشو ببخشه همونجا کارمندا بهش حرف زدن نذاشتن کلا خیلی حقیر رفتار میکنه ولی برا ما همیشه یزید بود برعکس من همیشه پدر مادرمو اذیت میکرد مثل غده سرطانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرت عقل تو سرش نیست نزار بدبختتون کنه 

امیدوارم بمیره از بس مادرمو اذیت کرد یبار فشار مادرم رف ۲۲ شوهر بیشعورش هم یبار با مشت زد تو صورت مادرم ما ۳۰ سال ابرو جمع کردیم میگن اولاد نا خلف زندگیتو نابود میکنه کاشکی مادرم عاقش میکرد ولی خیلی ساده و مهربونه😓اینو میگم دلم گرفت اگه اینجا درد دل نمیکردم از عصبانیت دق میکردم

با هر روشی که هست نذار بده به هیچ وجه تو رو خدا نذارین بده سرمون دقیقا این موضوع رو کشیده.در ضمن خوا ...

نمیگیره خواهرم ی اویزونه که مارو میذاره تو سینی پیشکش میکنه از ته دل خواهرمو نفرین میکنم اون یکساله هر روزمون رو جهنم کرده هر روز هر روز ارامشو از ما میگیره مادرم الان مریض شده بخاطرش

چون اویزونه بشدت اویزون موقعی که ازدواج کرد پسره بش گفت میخای با من زندگی کنی مهرتو ببخش رفت دادگاه ...

واقعا با این آدم نمیشه حرف زد  باید بهش بگید  خودت  به اسم خودت  سفته  بده  چرا از بابا میخوای که گیر افتاد خودش  بفهمه  چه غلطی کرده 

💖عشقم خانواده ام💖
واقعا با این آدم نمیشه حرف زد  باید بهش بگید  خودت  به اسم خودت  سفته  بده ...

بهش میگم خواهرم خبر مرگش بیاد از بس اذیتمون کرده دوس دارم بمیره واقعا مثل سرطات هر روز میاد خونه اخاذی و اذیت میکنه مارو

هر روز خواهرم میاد خونمون زجرمون میده

تو قطع نخاعی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم