2733
2734
عنوان

دوستم۲ تا پسرو تیغ میزنه همزمان، اینجوری🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 2403 بازدید | 87 پست
میدونی من آدم با وجدان هستم واقعاذاتم این طوره نمیتونم از کسی سوی استفاده کنم نمیتونم واقعا نمیتونم ...

عزیزم تو باید ب خودت برسی.دیگه گذشت اون زمانی ک دخترای پاکدامن با سیبیل و ابرو و اینا بودن و همه بهشون میگفتن افتاب مهتاب ندیده.تو با این ظاهر الان سیگنال یه دختر ساده رو میدی ک ب راحتی میتونن پسرا بازیت بدن چون میگن بی تجربس

میدونی من آدم با وجدان هستم واقعاذاتم این طوره نمیتونم از کسی سوی استفاده کنم نمیتونم واقعا نمیتونم ...

اینا افتخار نیست توی این دور و زمونه،ابرو و سیبیل و اینا

اینا نظافت شخصیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم به تربیت طرف ربط داره ما را این طور باور نیاوردن که تیغ بزنیم با حلال حروم با ذات پاک بزرگ شدیم نمیگم اونا حروم خور هستن خدا نکرده ولی واقعا تربیت اثرر داره یادمه بچه بودیم فقیر بودیم از اشغال ها غذا میخوردیم رفته بودیم شهر دکتر انگار داداشم تا رفت بلیط اتوبوس بده اتوبوس رفت بلیطی بود زمان ما  یادمه مادرم تا یه هفته زد سیاه کبودش، کرد که حالا راننده از کجا پیدا کنیم بلیط 10 تک تومن بش بدیم حروم اومده خونه واینا این طور بار آمدیم برا همین اگه کسی خود‌ش هدیه داد به من داد نداد من عمرا زیر بار برم شخصیتم اجاره نمیده 

عزیزم اینا دیگ افتخار نیستن ب خودت و بهداشتت برس و مرتب و شیک باش درعین حال تو روابطتت خط قرمز داشته باشه 

آخه دیگ سیبیل ؟

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
عزیزم اینا دیگ افتخار نیستن ب خودت و بهداشتت برس و مرتب و شیک باش درعین حال تو روابطتت خط قرمز داشته ...

ایشون افکارش توی چند سال پیش گیر کرده ک میگفتن نشونه ی پاکدامنی سیبیل و ابروی زیاده،ولی خب من هزار مورد دختر اینجوری سراغ دارم ک توی سن بالا مجرد موندن هنوز

حالا من یکی بخاد چیزی بخره یه اب میوه میگم نمیخاد نییست زحمت میشه طرف هم نمیخزه بخدا موندم چطور میتونن دوست پسر براشون خونه بخره سفر خارج بهترین رستوران موندم دقت کنی زیبایی خاصی ندارم نه اخلاق چطور میتونن همزمان با چن. نفر باشن من با یکی باشم یا برادر خودم هم حرف نمیزنم چه برسه چندتا چندتا کلا با کسی چت هم نمیکنم اگه با کسی باشم هرچند نهایت بودن ما یه روزه میفهمم بدرذ ازدواج نمیخوره کات میکنم ولی دوستم همزمان با چندتا بود بیا ببین چها میکنن براش 

وقتی آخرش اینا افتخار نیست کارما داره آخرش یه روز کارما میگیره عاقبت بخیری مهمه 

نه عزیزم کارما هم نداره خودتو گول نزن

ماها پیر شدیم و فکر میکنیم هنر کردیم ک پسر خرجمونو نداده

ولی اون دخترا توی اوج جوونی لذتشو بردن و تهشم توبه میکنن