2752
2734
عنوان

دیشب با همسرم سر لحاف تشک دعوا کردیم 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا میشه گفت سنش کمه  ولی خودشو علامه طباطبایی میدونه

ما ۲سال و نیم اختلاف سنی داریم اون بزرگتره.وسط دعواها اون به من میگه خجالت بکش داری میشی ۳۰ سالت درصورتی که ۲۶ ام😂😂😂😂جای اینکه من بگم.بری سر زندگی بیشتر قدرتو میدونه

اینا همه بخاطر این بود که از قبل باهم بحثتون شده بود و مسیله رو حل نکرده بودید نسبت به هم گارد داشتی ...

اره دقیقا ، من چون دلم پر بود بیشتر ب خاطر اون بود ک اونجوری حرف زدم 

چون حس کردم هی هیچی نمیگم بدتر منو تخریب میکنه

2731

اون حق داشته نظر بده!

باید دونفری بخرید خب وسایل زندگی رو

سن تو هم خیلی کمه خدایی اصلا برای شروع زندگی مشترک مناسب نیس.همش دعوا میشه سر چیزای بچه گونه

کاش دوست میبودین که بعد ۲۵ ۲۶ سالگی ازدواج میکردین🤦🏻‍♀️

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
خب وقتی من اونو خریدم تموم شده چرا میاد میگه دلگیرع

بگو باشه دلگیری شما دفعه بعد جبران میشه سعی کن با کلمات حل کنی.. درضمن واقعاا سن هردوتون خیلی کم و نا پخته هستید.. انشالله حل بشه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

الان که خریدی کاریش نمیشه کرد ولی بهتره چیزایی که مشترکه از همدیگه نظر خواهی بکنین و یچیزی که سلیقه دوتانونو اونو انجام بدین در حقیقت هردوی شما یجور خودخواهی دارین یا حتی زور گویی که این برای زندگی مشترک خوب نیست هردو حق دارین که نظر خودتونو داشته باشین و احتمالا براحتی به نظر مشترک نمیرسید ولی بازم باید تلاشتونو بکنید الانم زمان عقده و این دعواها علامت هشداره بهتره با یه مشاور صحبت کنید 

اون حق داشته نظر بده! باید دونفری بخرید خب وسایل زندگی رو سن تو هم خیلی کمه خدایی اصلا برای شروع ز ...

مییدونم باید دونفری بخریم ولییییی دیگ آخه لحاااف؟ ک فقد ی وسیله نمادینه؟؟ و من بعد چن ساعت گشتن ب زور خوشم اومده از اون 

بگو باشه دلگیری شما دفعه بعد جبران میشه سعی کن با کلمات حل کنی.. درضمن واقعاا سن هردوتون خیلی کم و ن ...

بییشتر ب خاطر شب قبل بود ک من دلم پر بود 

و گرنه واقعا خیلی وقته سر چیزای چرت دعوا نکرده بودیم ک کردیم

مییدونم باید دونفری بخریم ولییییی دیگ آخه لحاااف؟ ک فقد ی وسیله نمادینه؟؟ و من بعد چن ساعت گشتن ب زو ...

بابا قراره هر شب بخوابین اونجا خب دوس داشته نظر بده دیگه 

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄