2752
2734
عنوان

من شوهرم دو قلوئه با داداشش

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 19 پست
چون نباید فرق بزارن بحث توقع نی

ببین عزیزمن اونا میدونن پسره تنبل و تن پروره مجبورن کمکش کنن ک زندگیشو سرپا نگهداره . باید باج بدن شاید اگ‌این کمکا نباشه زن و بچش ول کنن برن .‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه زن نداره مجرده

خب دیگ بدتر . مبخان خرج پسر مجردشون کنن دیگ‌تکلیفش مشخصه. شما ک شوهرت دستش تو جیب خودشه و زن و زندگی داره نباید ب پولی ک برادر شوهرتون میدن کار داشته باشه 

وقتی مجرده داستان فرق داره. اونا وظیفه دارن به پسر مجرد تو خونه برسن خرجی بدن چیزی بخرن ماشین بخرن و... ولی متاهل شده مستقل شده و جداست. مال ما هردومتاهلن تازه ما بچه داشتیم اونا دوتا بودن کلا میدادن به اونا همه چیو حتی کارتاشونم 

من بدم میاد از کسایی که واسه پول بقیه تعیین تکلیف میکنن،آخه به تو چه،به کسی چه رلطی داره پولشو به کی ...

این حرفت اصلا درست نیست 

پدر مادر وقتی چند تا بچه میارن نباید بینشون فرق بذارن 

اگه نمیتونن، خب فقط یه بچه بیارن 

بحث پول نیس ، بحث تبعیضه 

تگر پدر شوهرش به هیشکدوم نده خب درد نداره که البته همونم جای بحث داره ، من به شخصه چرا میخوام بچه بیارم ؟ بزرگ کنم بندازم تو جامعه ولش کنم بحال خودش ؟ 

پس بچه های خانواده دار چه فرقی به بچه های خیابونی دارن