2733
2734
خب میخوای چیکار کنی گرسنه نیستی تشنه نیستی.بدنت ضعیف میشه.همون آشپزی و تمیزی خونه و بچه داری و نمازا ...

درون گرام.دوست ندارم برم بیرون.چرخ هم دارم ولی بچه کوچیک دارم.کمی بلدم خیاطی.ولی بدنم ضعیفه خسته ست.کشش نداره.بس که کار میکشم از بدنم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب میخوای چیکار کنی گرسنه نیستی تشنه نیستی.بدنت ضعیف میشه.همون آشپزی و تمیزی خونه و بچه داری و نمازا ...

والا چی بگم

اینایی که گفتید نهایتا روزی ۳ ساعت وقت بگره بقیه ی روزو بیکارم

من تازه عروسم اوایل انقددد باهاشون خوب بودم ولی هرجا رفتن دربارم حرف میزدن و مسخرم میکردم الانم شوهر ...

اینجور ادما پرازکمبودن تحویل نگیر.مسیرخودتو برو..منم ده سال میشه ک قطع رابطم

2731
والا چی بگم اینایی که گفتید نهایتا روزی ۳ ساعت وقت بگره بقیه ی روزو بیکارم

حفظ قرآن هم انجام میدم صفحه ۳هستم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
اینجور ادما پرازکمبودن تحویل نگیر.مسیرخودتو برو..منم ده سال میشه ک قطع رابطم

من متاسفانه نمیش قطع رابطه کنم از امروز تا آخر برج ۹ باید بریم خونشون چون روستان برا کارای کشاورزی یه عذا عمومی اعلام کردم بیا و ببین 😭

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕