2752
2734
عنوان

ولاگ صبح من + عکس 😍💙🌈🌿🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 5485 بازدید | 109 پست
چطوری انقد با برنامه و قشنگ زندگی می‌کنی؟ من اصلا نمیتونم با برنامه باشم با اینکه خیلی کار و درس دا ...

نظر لطفته عزیزم 

باید برنامه ی اصولی خودتو کشف کنی :) 

شاید برنامه ی من برای شما اصولی نباشه اصلا و به سبک زندگی تون نیاد چون شرایط زندگی متفاوته 

تنها چیزی که نیاز داری چیدن یک برنامه ی  خوبه که برطبق وقتت، حس و حالت، سلایق و علایقت و شرایط زندگی ات چیده شده باشه ... و بعد فقط و فقط روتین نیازه . 

من یه روز هایی هست که میگم ای بابا باز صبح شد که؟! حالا یکم بخوابم چی میشه؟ یک ساعت به جایی برمیخوره مگه... چون خواب الودم به زمین و زمان نق میزنم اما انقدر همیشه حریف خودم شدم که عادت کردم و به نق های خودم محل نمیدم و میدونم به محض اینکه از تخت بیرون بیام نظرم عوض میشه. 

انقدر این کارو کردم که برام روتین شده ... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ایلداااا تو چقد خوبییییی😍😍🤩 خیلی حس خوب و انرژی مثبت میگیرم ازت 

خودت خوبی عزیزدلم 😍 که میتونی دیگران رو خوب ببینی 💙

نظر لطفته قشنگ من 😘

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت خوبی عزیزدلم 😍 که میتونی دیگران رو خوب ببینی 💙 نظر لطفته قشنگ من 😘

♥️♥️♥️♥️😘

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
نظر لطفته عزیزم  باید برنامه ی اصولی خودتو کشف کنی :)  شاید برنامه ی من برای شما اصولی ن ...

برنامه من خیلی یکنواخته دیگه خسته شدم 

همش شده کنکور و درس ،اون وسطای استراحت هم فقط گوشی 

دیگه واقعا کنسل کننده شده 

حتی به کنکوری که نمی‌دونم نتیجه اون چیز میشه یا نه که حداقل امید داشته باشم :((

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731
برنامه من خیلی یکنواخته دیگه خسته شدم  همش شده کنکور و درس ،اون وسطای استراحت هم فقط گوشی  ...

من تجربه ای دراین باره ندارم عزیزم 

اما بنظرم مابینش روزی حتی یک صفحه کتاب غیردرسی بخون، ورزش کن، درس خوندن رو برای خودت جذاب کن بااین لوازم تحریر فانتزی و...