2733
2734
منم چندین ماه این بلا سرم اومد مردم از بس قضا خوندم هنوزم قضایی دارم از بچگیام🥲

پس منم باید منتظر باشم که این وضعیت تکرار بشه امیدوارم بیشتر از یه سال نشه توکل به خدا،منم متاسفانه قضا زیاد دارم چه نماز چه روزه،امیدوارم خدا یا توان و اراده شو بهم بده قضا کنم یا بهم ببخشه،من سر بارداری پارسالمم ۲۷ روز داشتم که ۱۹ روزشو قضا کردم فعلا بقیش افتاد به امید خدا سال جاری

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
عزیزم یعنی حتی بچه ۶ ،۷ ماهه هم نباید کنارش رابطه باشه وقتی خوابه چرا؟البته منو همسرم رو این موضوع ح ...

منظورم وقتی بزرگتر میشن

وقتی این سن بودن منم گاهی پیش میومد پیشم باشن موقع رایطه

اما فقط تو یه اتاق بودیم ولی فاصله مون حفظ میکردیم

مثلا ما روی تخت بودیم، بچه رو زمین میذاشتم پای تخت

و از خواب عمیقش هم مطمئن میشدم چون ابدا نباید بچه صدایی بشنوه ، تو روایت داریم حتی نفس مادر پدر حین رابطه رو نباید بشنون.

اما راستش یه حاجاقایی تو سخنرانیش میگفت در هیچ شرایطی بچه کنارتون نباشه.ایشون دکترا داشت و اون جلسه هم درباره ی تربیت جنسی کودک بود که اینو کفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورم وقتی بزرگتر میشن وقتی این سن بودن منم گاهی پیش میومد پیشم باشن موقع رایطه اما فقط تو یه اتا ...

ممنونم عزیزم از این به بعد بیشتر مراعات میکنم ممنون که گفتین🌸🌸

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
بخدا منم دلم نمیاد اصلا من وقتی دخترم خوابه مگه میتونم نگاه معصومیتش نکنم و بابتش خداروشکر نکنم🥺من ...

بهتر که نخریدی پولتو دور نریختی. من هنوزم چشم از بچم برنمیدارم منم سنم بالاست نزدیکه چهلم دیرازدواج کردم 

بخدا منم دلم نمیاد اصلا من وقتی دخترم خوابه مگه میتونم نگاه معصومیتش نکنم و بابتش خداروشکر نکنم🥺من ...

منم بچه اولم بعد از ۹ سال بدنیا اومد

من تخت رو‌خودم دلم میخواست بخرم

ست با کمد بود

ولی واقعا هم نمیدونستم به کارم نمیاد و گرنه شاید نمیخریدم تا الان که بزرگ شده

خیلی موافقم من هم برا سیسمونی هم برا جهیزیه و کلا همه مراحل زندگیم تسلیم رسمهای مضخرف که هدفی جز چشم و هم چشمی ندارن نشددددم

حتی جهیزیه م رو هم قبل ار عروسی نچیدیم که مثلا بیان ببینن.

والاااا

به قول شما خداروشکر به لحاظ مالی هم اوکی بودیم ولی مخالف این رسمها

من مامانم حتی به مادر عروس هامونم گفت که ما جهاز برامون مهم نیست و اونام همیشه بیان میکنن که خیلی ازین بابت از ما متشکرن که باعث شدیم راحت جهاز بخرن و در حد نیاز

بهتر که نخریدی پولتو دور نریختی. من هنوزم چشم از بچم برنمیدارم منم سنم بالاست نزدیکه چهلم دیرازدواج ...

آخه خونه ما یه عالمه کمد دیواری داره،یه تخت براش کافیه ان شاالله یکی دو سال دیگع براش یه چیز ساده میگیرم تو اتاق میذارم چند تا در کمد هم براش خالی میکنم بسشه دیگه

آخه خونه ما یه عالمه کمد دیواری داره،یه تخت براش کافیه ان شاالله یکی دو سال دیگع براش یه چیز ساده می ...

آره از ۳سال به بعد بچه اسباب بازی و لباساش زیاد میشه و کمد لازم میشه

من فک کنم ۴۰۰ روزی روزه ی قضا داشته باشم هیچ وقت قضایی نگرفتم 😭

نیمه دوم سال خیلی راحته من اصلا نفهمیدم چطور این ۱۹ روز رو گرفتم تازه من دیرهم شروع کردم فک کنم از دی ماه بود تا یه روز قبل ماه مبارک تو این فاصله گرفتمشون