2733
2734
عنوان

فهمیدم یکی به شوهرم پیام میده ، بهترین واکنش چی می‌تونه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
اینجور زنا آبرو ندارن میترسم یه کاری کنه آبروی خودمو ببره😢

دقیقا منم با یه عفریته ای که مزاحم شوهرم میشد برخورد کردم و بهش گفتم دست از سر شوهرم بردار و گرنه به شوهرت میگم، چشمتون روز بد نبینه همون شب بلایی سرمون آورد که من فقط دهنم وا موند، رفت تیر و طایفشو جمع کرد و گفت این خانمه و شوهرش مزاحمم میشن(یعنی من و شوهرم) و کلی تهمت و دروغهای وحشتناک. خلاصه نزدیک بود خون به پا بشه 

منم به همین خاطر گفتم. اگر برادر دارید ایشون صحبت کنه بهتره !

اصلا نمی‌خوام کسی بفهمه، استرس جونمو گرفته😢 یکی از خواهر شوهرم قشنگ بلده ولی دهن لقه و همه فامیلو خبردار میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور زنا آبرو ندارن میترسم یه کاری کنه آبروی خودمو ببره😢

این زنا نابودگرن ، یکیشون به تور ما خورد ، با شوهرم پیگیری کردیم عربده میزد میگفت...... (فقط بگم پشیمون شدیم پیگیر شدیم)

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
خدا نیامرزه اینجور زنا رو 😭

کدوم زنارو؟ این زنی که من گفتم زنی بود که کاملا شوهرش رو با گرمی و تنوع گرقته بود دستش. منطورم این بود هرجا بیشتر پذیرایی بشن مردا چه شکمی چه ... بیشتر ترقیب میشن. و اینو تو تعریف چندتا زندگی دیدم که عوض شدن مرداشون یا بهتر شدن... الان رو کردن و گفتن بهش که چیزیو درست نمیکنه ولی هرچی غیرمستقیم پالس عشق بفرستید به نظرم بهتره.

چون خودتون گفتید گفته من زن دارم. پس کرمش نمیاد

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
اصلا نمی‌خوام کسی بفهمه، استرس جونمو گرفته😢 یکی از خواهر شوهرم قشنگ بلده ولی دهن لقه و همه فامیلو خ ...

پس خودتون تلفنی با اون شخص صحبت کنید اگر نتیجه نداد ی فکر دیگه کنید

حرفاتون روی کاغذ بنوسید قبلش تمرین کنید و زنگ بزنید

خب شوهرت بلاکش کنه 

اگ واقعا این حرفاش از ته دله ک میگه من زن دارم

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
دقیقا بلدن یه کاری کنن که طرف مقابل مقصر بشه ، خدا ازشون نگذره

بله 😔 منو سر کاری که نکرده بودم به غلط کردن انداختن یعنی حقمو که نگرفتم هیچ تازه بدهکار هم شدم. 

اومده بودن خون به پا کنن، شوهرش وسط خونمون عربده میزد. زهره ترک شدم هفت ماهه باردار بودم نزدیک بود بلایی سر خودم و بچم بیاد بس که نصف شبی منو ترسوندن. آبرو و شرفمون پیش همسایه ها رفت خدا لعنتش کنه 

اصلا نمی‌خوام کسی بفهمه، استرس جونمو گرفته😢 یکی از خواهر شوهرم قشنگ بلده ولی دهن لقه و همه فامیلو خ ...

اسی عشقم قدر شوهرتو بدون توی دوره آیی ک یسری از مردا بلانسبت خیلی از همسراو پدرو برادر و پسرای خیلیاتون ب گریه مادشم رحم نمیکنن جلوی یه هر.زه وایساده و گفته ک زن دارم . چقد تو‌واسش مهمی آخه 🤍☺️

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼

یعنی چی الان زن دارم؟

بعدا قراره زن نداشته باشه؟

حالا اینارو ول کن این که میگی گوشیش رمز داره یعنی رمزشو بهت نمیده؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان