2752
2734
عنوان

کنکوریا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 81 پست
دقیقا نوع ادبیات شما هم توی کامنت قبلت گویای شخصیت و سطح فرهنگ خانواده ات است درضمن کسی با "دوست عز ...

دیگ واقعا نوع تایپ کردن من ربطی نداره بهت. یاد بگیر وقتی میخوای از خودت دفاع کنی خانواده کسی رو نکشونی وسط چون اصلا راه خوبی نیست. فقط اینو بدون هر کسی ک میگ من بیشتر میدونمو و با تجربه ترم و با فرهنگ ترم از همه بدتر و پایین تره و جاهل تره. اقا یا خانوم شلواار مش رجب!!

حتما در مورد خودت یه تجدید نظر بکن👌🏻 این همه عصبانیت و ب قول خودت غیظ نرمال نیست اخه حتما طرف ی پ ...

اهان 

اگه به نظرشما نباید من ناراحت بشم چون به من ربطی نداره ، شما چرا ناراحت میشی این وسط ؟   

به قول خودتون " . حالا طرف اومده ی نظری میده ب تو چیکار داره ک هی جوابشو میدی شما ک ن پک خریدی ن کنکوری هستی "

ENTJ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگ واقعا نوع تایپ کردن من ربطی نداره بهت. یاد بگیر وقتی میخوای از خودت دفاع کنی خانواده کسی رو نکشو ...

واقعا نباید اسم خانواده ات رو میاوردم🙏🏻چون کاملا مشخصه از چه خانواده ای هستی نیازی به گفتن نبود😊

برو یه لیوان آب بخور چه قدر اعصابت هم مثل املات ضعیفه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
2731

سلام عزیز وقتت بخیر باشه انشاالله

من چند وقت پیش هم یه تایپک بود راجب راه طلایی اونجا صحبت میکردیم با بچه ها هر جا برم تعریف راه طلایی رو میکنم چون مدیونشونم.

بله من خودم و دوستم دوتامون باهم امسال پکیج راه طلایی رو ثبت نام کردیم من سطح درسیم واقعا خوب نبود الان اگه بگم به سطح خیلی خوبی رسیدم دروغ نگفتم خدا خیرشون بده 

الانم توی کانالشون دیدم یه طرح خفن برا نهایی ها دارن از اونجا که من ۱۲همی هستم به شدت مشتاقم که این طرح زودتر بیاد و قبل تکمیل ظرفیتش ثبت نام کنیم حتی به هم کلاسی هامم گفتن همه منتظرن. انشاالله بتونیم نتیجه تلاش تیم عزیز راه طلایی رو با موفقیتمون و قبولیمون بدیم. 

واقعا نباید اسم خانواده ات رو میاوردم🙏🏻چون کاملا مشخصه از چه خانواده ای هستی نیازی به گفتن نبود😊 ...

صفات خودتو ب من نسبت نده این خیلی بده ک همرو مثل خودت میبینی. اصلا مهم نیستی ک بخوام بخاطر موضوعات بی ارزش اعصابمو خورد کنم اون کسی ک بهش فشار اومده از صبح من نیستم اقا یا خانوم شلوار مش رجب!

صفات خودتو ب من نسبت نده این خیلی بده ک همرو مثل خودت میبینی. اصلا مهم نیستی ک بخوام بخاطر موضوعات ب ...

تو مودت الان اینه : فشار چیه ببین دارم می رقصم😂

عزیزم صفات من از سطح تو خیلی بالاتره هیچ وقت بهت نسبت نمی دم💅

دیگه هم ریپلای نکن چون اصلا باز نمی کنم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"