2752
2734
عنوان

درخواست طلاق از طرف مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 65 پست
خب اون دیگه قضای کردکاره مرگ پیر و جوان سرش نمیشه 

اره شایدم من نباشم اون مرده باشه ولی این توی تفاوت سنی مردوزنه ومهمترازهمه بچه هاوباباشون فرقی نمیکنه ۶۳سال ازبچت بزرگتربودن فاجعست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه فقط دوتاپسرداره .امیدوارم پسرکوچبکش که عزیزدلشه جلوش پرپربزنه برم بگم اینم تاوان بلاهایی که سرم ا ...

نفرین نکن عزیزم

به‌جاش بگو خدا کنه یه عروس مثل عروس خاله‌م نصیبشون بشه. باور کن بیچاره میشن. 

اره شایدم من نباشم اون مرده باشه ولی این توی تفاوت سنی مردوزنه ومهمترازهمه بچه هاوباباشون فرقی نمیکن ...

آره منم فکرم همینه وقتی مرد ۹۰ساله بشد بچه هاش ۲۷ساله ۲۶ ساله ۲۵ ساله هستن زنم ۵۷ساله هس

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
نفرین نکن عزیزم به‌جاش بگو خدا کنه یه عروس مثل عروس خاله‌م نصیبشون بشه. باور کن بیچاره میشن. 

نفرین من که نمیگیره تاامسالم نفرین نمیکردم ولی چه کنم میگن فحش ونفرین بادبزن جیگره وقتی اسمشون میادتوذهنم حالم بدمیشه.متنفرمممم ازشون.عروس اون مدلی یه گوشه ازبلاهایی که سرم اوردنم جبران نمیکنه .سپردم به همون خداکه خودش اشکامودیده خودش حساب بکشه ازشون.

نفرین من که نمیگیره تاامسالم نفرین نمیکردم ولی چه کنم میگن فحش ونفرین بادبزن جیگره وقتی اسمشون میادت ...

مطمئن باش خدا ذرة المثقال حساب میکنه. دادگاه خدا مثل دادگاه‌های اینجا هردمبیل نیست.