2733
2734
عنوان

چطوری ازاینکه تو پایین شهر میشینیم خجالت نکشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خب 

بعضی ها آرزوشون هست از شهرشون میومدن اونجا. زندگی نسبتا بالای شهرستان رو بدن دل تهران بشینن.

ببین نگاه آدما مادی شده و تجملاتی. زندگی سلبریتی و بلاگر می‌بینیم واقعیت ها یادمون میره که اونا هم برای پول کاری میکنن که دیده بشن تا از تبلیغات زندگیشون بگذره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
بعضی ها آرزوشون هست از شهرشون میومدن اونجا. زندگی نسبتا بالای شهرستان رو بدن دل تهران بشینن. ببین ن ...

اره میدونم حقیقتو میگین واقعا 

نمیدونم امیدوارم طرز فکرم بهتر بشه چون خیلی اذیتم اینجوری 

اره میدونم حقیقتو میگین واقعا  نمیدونم امیدوارم طرز فکرم بهتر بشه چون خیلی اذیتم اینجوری

ببین من دیدم تو اکیپ دوستی خودمون زندگی خودش با مادر کم سوادش رو مقایسه می‌کرد با دوستی که مادرم پزشک بود و دو حقوق تو زندگیشون داشتن. آخرم دست به کارایی رد که پول مردم رو می‌خورد تا برای خودش زندگی لاکچری بسازه. خوب یه سری از واقعیت های زندگیمون رو باید قبول کنیم و برای اونی که میتونی تغییر بدی تلاش کنی.

اما برای چیزی که تغییر نمیکنه اضطراب و ناراحتی فایده نداره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
صد در صد مهم انسانیت نیس  ثروت مهمه  ولی سعی میکنم خودمونو دلداری بدیم

بهرحال به همین امید و دلداری 

دل بسته ایم و بس

خدایا چنان کن سرانجام کار 

تو خوشنود باشی و ما رستگار  

مثل خیلی ها الکی بهت دلداری نمیدم عزیزم چون واقعیته ،خیلی هارو دیدم دختراشون که دم بختن میرن منطقه و خونه ی بهتر اجاره میکنن دو سه سال و شماره شون میدن به راوی و بعد ازدواج دختراشون برمی‌گردن منطقه ی خودشون،اصلا کار جالبی نیست و من اینکارو اصلا جالب نمیدونم یکجور کلاهبرداریه آدم خوبه خودش باشه ولی اگر میخوای سطح خواستگارت بالا باشه باید اینکارو بکنی هر چند کار درستی نیست بنظرم وگرنه هر کس دنبال هم سطح خودشه، خواستگارت هم اکی باشه شاید خانوادش سنگ بندازن ،قصدم ناراحت کردنت نیست فقط میبینم کسایی که دوروبرم میرن خواستگاری اگر خانواده طرف مقابل پایین تر باشن گارد میگیرن،بیشتر سعی کن روی رشد خودت و پیشرفت خودت کار کنی اگر پسری از خانواده درست باشه ببین چقدر موفق و خودساخته و نجیبی به منطقه ت کاری نداره 

مثل خیلی ها الکی بهت دلداری نمیدم عزیزم چون واقعیته ،خیلی هارو دیدم دختراشون که دم بختن میرن منطقه و ...

مرسی عزیزم ، ما که شرایط خونه عوض کردن نداریم و خانواده ام همچین کاری نمیکنن 

بله حتما تمرکزم رو پیشرفت خودمه