2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۱۴تا سکه بود منو خانوادمو همسرم وخانوادش به توافق رسیدیم بعدشب خواستگاری وحق ومهریه یکی از پسرعموهاش گفت ۱۱۴زیاده یدونه خونه سه دونگش زیاده این فلانه اون فلانه شوهرخالم گفت واسه دخترخودتم همینقدر بی ارزش وبی پناه میدونی خلاصه شوهرم پیام پشت پیام دارن خراب میکنن یه کاری کن داداشم اومدگفت اجی پسرعموش داره خراب میکنه شوهرم گفت. منم طافت نداشتم موردی پیش بیاد گفت بهش گفتم باعرض معذرت از بزرگای جمع ولی ما حرفامونو زدیم بعدشم نیومدم کالا بخرم من شاید نخام سه دنگ شاید بخام یه خونه کامل به اسم زنم کنم سکه هم من راضیم خلاصه دیگه خودش جمعش کرد کلا ماشالله سرزبون داره ولی خیلی استرس داشتم اون شب از سر این پسرعموش کلا دوس داشت بیاد دزفامیل زن بگیره شوهرم واسه همین زورش اومده بود شوهرم اومد خواستگاری من

خونه خود شوهرت یا از پدرشوهر ؟ اخه سمت شوهرم رسمه که یک ملک ارزون پشت قراره عروس میندازن 

از خونه پدر شوهر 

بعد که پدر شوهر خونه خرید برای همسرم یک دونگ و نیم به صورت (دو دونگ از خونه جدید به نامم زد)نوشته پس گرفت ولی محضری به نام منه

من مهریه م هزینه درمان پنج تا کودک سرطانی بوده و الانم تسویه شده دعوا هم شد البته اما بین خانواده خودم که میگفتن جو گیر شدی😄😄

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!