2733
2734
شب همگی تون پر از آرامش عزیزای دلم 😊 راستش من امسال اولین سالی هست کنکور انسانیم ولی نخوندم چون در ...

چرا سال بعد؟ حتما دولتی میخوای؟

پشت کنکوری خوب نیس🙂💔

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤
چرا سال بعد؟ حتما دولتی میخوای؟ پشت کنکوری خوب نیس🙂💔

راستش علاقه زیادی به درس خوندن طولانی مدت ندارم و به شدت آدم استرسی و وسواس مطالعاتی دارم و این خیلی بهم ضربه وارد میکنه و میدونم که رتبه خوبی نمیارم 🙂

و میخام بعد از گرفتن دیپلم ی مهارت مثل خیاطی آرایشگری یا تزریقات برم و بعد برم سرکار آزاد چون علاقه و تجربش رو دارم😎 

و اینکه اگه شرکت برا کنکور بخونم و شرکت کنم آره هم فرهنگیان و هم روانشناسی رو دوست دارم قبول شم😍 

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا سال بعد؟ حتما دولتی میخوای؟ پشت کنکوری خوب نیس🙂💔

خودت چی حالت خوبه استرس نداری چه خوندی میخای چکار کنی اصلا خوشگلم ؟

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
راستش علاقه زیادی به درس خوندن طولانی مدت ندارم و به شدت آدم استرسی و وسواس مطالعاتی دارم و این خیلی ...

روان رو دانشگاه ازاد و پیام نور و علمی کاربردی و غیرانتفاعیم میتونی بری

منم دقیقا مثل خودتم خیلی زود خسته میشم از درس

2731
روان رو دانشگاه ازاد و پیام نور و علمی کاربردی و غیرانتفاعیم میتونی بری منم دقیقا مثل خودتم خیلی زو ...

آره خو ولی بیخیالش حالا بینم در آنیده چی میشه 🤭

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
خودت چی حالت خوبه استرس نداری چه خوندی میخای چکار کنی اصلا خوشگلم ؟

خودم که واقعیتش هیچی نخوندم بخاطر مشکلات خانوادگیم اعصابو روحو روانم اروم نبود 

استرسم ندارم چون هدفم اصلا کنکور نیست فقط بخاطر دل بابام رفتم ثبت نام کردم 

میخوام اگه قبول نشدم برم هنر کلاسای بیرون

خودم که واقعیتش هیچی نخوندم بخاطر مشکلات خانوادگیم اعصابو روحو روانم اروم نبود  استرسم ندارم چ ...

عزیزممم😊خیلی خوبه کارهای هنری چون روحیت عوض میشه سرگرمی و دستت تو جیب خودته ایشالله موفق باشی خوشگلم 💖

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
خیلی ریلکس نشستم مثل شب امتحان کتاب باز کردم میخونم که فرجی شه😂 حوزه کنکورمم افتاده مرقد امام🤧

ما دو سه خیابون اون طرف تر خونمونه حوزه مون دانشگاه ازاده پارسالم اونجا بودیم شرایطتش افتضاحه

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂