2733
2734
عنوان

باردارم تازه یک‌ماهه هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 38 پست
اخه من گفت ساک مشخص نیست  میدونی اخرین پریودیم ۱ فروردین بوده  تا امروز ۵ اردیبهشت پریود ...

خب شاید حامله نبودین پریود شدین واسه همین دکتر بهت شیاف نداده این دفعه برو ی دکتر خوب یا مرکز ناباروری من فامیلمون ک کلا خانوادگی سابقه نازایی دارن با پودر اینو فولیک و لتروزول حامله شد اون یکی فامیلم هم ماه ششم ک لتروزول میخورد حامله شد

ممنونم انشالله  اخه میترسم باردار بوده باشم چون از پله بالا پایین رفتم یه بار اونم چندطبقه&nbs ...

اگه ساک حاملگی دیده نشده یعنی باردار نبودین غصه نخور ب این فکر کن ک سقط نکردی بازم وقت داری برای اقدام به حاملگی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید حامله نبودین پریود شدین واسه همین دکتر بهت شیاف نداده این دفعه برو ی دکتر خوب یا مرکز نابارو ...

من اصلا اقدام نداشتم ولی پریودم عقب افتاد

بیبی زدم مثبت شد همون روز رفتم بتا دادم ۱۶ بود

دکترم گفت هیچی مشخص نیست و نمیشه تصمیمی گرفت 

ولی الان بیبی چکم منفی و بتا۱۱ 

میشه واس حاجتم یه صلوات بفرستین ؟❤️اگ فرستادین لایک کنید منم واستون صلوات میفرستم
اگه ساک حاملگی دیده نشده یعنی باردار نبودین غصه نخور ب این فکر کن ک سقط نکردی بازم وقت داری برای اقد ...

انشالله ک سقط نشده و فقط عقب انداختم 

اره پناه برخدا راضی ام به رضای خودش 😭❤️

میشه واس حاجتم یه صلوات بفرستین ؟❤️اگ فرستادین لایک کنید منم واستون صلوات میفرستم
2731
اگه ساک حاملگی دیده نشده یعنی باردار نبودین غصه نخور ب این فکر کن ک سقط نکردی بازم وقت داری برای اقد ...

میدونی ساک حاملگی از کی مشخص میشه؟

من اصلا اقدام نداشتم ولی پریودم عقب افتاد بیبی زدم مثبت شد همون روز رفتم بتا دادم ۱۶ بود دکترم گفت ...

منم چند بار بی بی چک ام مثبت شده بود ولی حامله نبودم هنوزم دلیل مثبت شدنش رو نفهمیدم من قرص هورمونی می‌خوردم برای تنظیم پریود شایدم بخاطر اون