2752
2734

کی گفته از مرگ حرف نزنیم پیامبر میگه شما مردید وقتی میمیرید زنده میشید 

مرگ امید بخش انگیزه بخش اگر شما یه قیامت و معاد و حساب و کتابی امید نداشته باشی چه فرقی میکنه شمر باشی یا حر 

چقد تو روایات و آیات خدا میگه یاد مرگ کنید 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میدونی چرا میگن حرفشو نزنی ؟؟

حالا بنظرم 

میدونن مرگ واخرت هست و عمر کوتاهه 

بخاطر همین دوس ندارن تو این عمرکوتاه و فانی 

حرفی از مرگ باشه 

اعتقاد دارن تو این دنیا باید زندگی کردحرف از زندگی و زنده بودن باید زد.به وقتش مرگ سراغمون میاد 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
کی میدونه سرنوشت بچه ای که به دنیا میا  چیه؟؟ از کجا میدونن بعد بچه قراره چی بشه ؟ اتفاقا اگر ...

شما نمیدونی بعد از بچه دار شدن چی میشه؟ خب من بهت میگم یه نفر به خانواده اضافه میشه باید تلاش کرد در جهت رشد صحیحش تا به یه جایی برسه

ولی مرگ چی؟ کی میدونه وقتی خاک میریزن روی جسد بعدش چی میشه؟ 

کسی حرفی برای گفتن نداره چون نمیدونه چی میشه ولی اکثریت درمورد بچه دار شدن بخاطر تجربیاتشون حرف واسه گفتن دارن

2731
شما نمیدونی بعد از بچه دار شدن چی میشه؟ خب من بهت میگم یه نفر به خانواده اضافه میشه باید تلاش کرد در ...

من از سرنوشت حرف ردم شما حرفو نادیده گرفتی

این بحثش جداس

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
پس دیدی بدت میاد جنبه نداری بقیم اینجورین دیگه پس حرف نزن خودت جواب خودتو دادی🤣🤣🤣

من از مرگ حرف زدم از این قرایند به صورت کلی

نگفتم شما دوس دارید بمیرید با ذوق

شما هم از ترفند بچگانه ای استفاده کردی برای قانع کردن من

من توسط شخصی مثل شما که با فقر دومین بچه رم میخواد بیاره درباره این چیزا بحث نمیکنم

من تو فقرم ولی زندگیرو دوس دارم ولی توچی افسردگیه مطلق داری نشستی به مرگ فکر میکنی برو دکتر🤣🤣🤣

اگر افسردگی دیگران برات شادی میاره و به تمسخر میگیری

باید بگم علاوه بر فقر مالی دچار فقر فرهنگی هم هستی

با این سنت یکم خجالت بکش

رفتارت عین بچه هاس بخدا

اره ما عجیب و غیرعادی هستیم شما ببخش

من نگفتم غیر عادی هستید اصلانم قصد توهین نداشتم جالب بود خاستم بدونم کدوم شهر اینجوری صحبت میکنن 

چقد پرخاشگری بیخود میکنید