2752
2734
عنوان

بابام همش داره فحش میده😭مشروب میخوره فحش میده

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 25 پست
نیمیره فقط مامانمو پیر میکنه انقد اذیتش کرده انقد  مامانم بیچاااره هیچی نمیگههه  همیشه ب ...

بالاخره میمیره همسایمون اینطوری بود تو مستی میخواست به دخترش حتی تجاوز کنه اما یه سال پیش سکته کرد مرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مامانت از اون شهر برین بیخیال اوما و حرف هاشون زندگی جدید بسازین

مامانم دلش براش میسوزه میگه کی دیگ میاد بش غذا میده کی کمک حالشه💔انقد هم مامانمو اذیت میکنه ولی بازم مامانم راضی نمیشه بیاد 

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄
2731

شرایطمون مثل همه با این تفاوت که پدر من روانیم هست قرص میخوره

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

گوش کن بت راه حل میدم : یه بار که بساط فشو مشروبو این داستانا باز بود یه چن تا عکس خشگل بگیر از مشروباش ویدیو بگیر از فشو این داستاناش زنگ بزن 123 بعد زنگ بزن 110 برا مشروبشم که باشه حتی مجازات داره باید این کارو کنی آدمش کن با دست قانون.

شرایطمون مثل همه با این تفاوت که پدر من روانیم هست قرص میخوره

ماهم ارامش نداریم تو خونه یه خواهر اعصاب خورد کن روانی داریم 

تنها نیست 

ولی خیلی بده ادم کم میاره من یکی ک بریدم کامل درکش میکنم 

انشالله حل شه مشکلاتمون ادمای سمی خدا حذف کنه برن گمشن

وقتی میبینیم همه دوستام این سن بهترین سنشونه چقد خوش میگذرونن من همش دعوا فحش دعوا فحش  میگم ...

بیشتر آدم هایی که به جاهای بالا رسیدن یه مشکل حادی توی زندگی اشون بوده همون باعث شده انگیزه زیادی برای بالا کشیدن خودشون داشته باشن 

با درس خوندن و رفتن سر کار خوبی خودتو بکش بالا مادرت رو هم ببر پیش خودت 

الان دلخوشی مادرت تویی اگه نباشی دلخوشی برای زنده بودن نداره