2752
2734
عنوان

مادرشوهرم فهمید واس خالم سوپ پختم

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طفلی مادرشوهرا 

شام و ناهارم دعوت کنه احترام بزاره یه عده عروس اینجوری... 

ادم میمونه چی بگه واقعا 

خوب راست میگن مگه دروغه که قبل شما داداش و پسر اونا بوده؟! 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
خب وقتی میگن پسر منه یا میگن داداش منه توهم بخند و هیچی نگو به هرحال که دیگه مال توئه بعدشم همیش ...

یک آدم می‌تونه همسر باشه فرزند باشه پدر و یا مادر باشه خواهر و یا برادر باشه .  متعلق به هیچ کسی نیست ولی می‌تونه همه را عاشقانه دوست داشته باشه و به همه عزیزانش محبت کنه .  

یک آدم می‌تونه همسر باشه فرزند باشه پدر و یا مادر باشه خواهر و یا برادر باشه .  متعلق به هیچ کس ...

بله عزیزم صحیح 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

یعنی کامنتارو میخونم انگار همه شمشیرو ازرو بستن همه حاضر جواب و زبون تلخ و بعضا بی ادب.... 

حالا تو تاپبکام همه مظاومن و خانواده شوهر دیو دوسر 

بلا به دور خدایی بلا به دور

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
نکنه انتظار داری خواهر و مادرش بخوابن پیشش؟!

آره عزیزم شما ندیدی بعضیا از حسادت زیاد هم نمیزارن شوهرشون بیاد جای زناشون میرن میگن باید پسرم بیاد جای من بخوابه من خیلی اینجوری شنیدم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕