2733
2734
عنوان

37هفته باردارم هروقت که😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 21 پست
چند هفته ای شما؟  معاینه شدی؟  من دو سه روز دیگه میرم برای معاینه

۳۷هفته و‌دو روز 

نه هنوز الان شاید برم‌برا معاینه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
۳۷هفته و‌دو روز  نه هنوز الان شاید برم‌برا معاینه

ببخشید هر شب رابطه دارین؟ 

اگه هر شب باشه مشکل نداره؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مشکل خاصی نداری لکه بینی و‌هیچی شرایطت اوکی رابطه ضرر نداره  من از همون‌اثل داشتم رابطه ول ...

اها 

ممنون از راهنماییتون

ایشالا که بسلامتی عزیزم زایمان کنی

ببخشید هر شب رابطه دارین؟  اگه هر شب باشه مشکل نداره؟

شما چند هفته ای 

نه هرشب من دوست دارم باشه ک زودتر زایمان کنم شوهرم‌میترسه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2731
شما چند هفته ای  نه هرشب من دوست دارم باشه ک زودتر زایمان کنم شوهرم‌میترسه

36 هفته و 5 روزم من

دنیا برعکسه شوهرت میترسه😅

من خودم میترسم دردم بگیره

دکتر گفت میشه یا خودتون تصمیم گرفتین؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ببخشید ینی میریزن داخل؟  من هنوز این کارو نمیکنم اینکارو بکنم دردم میاد ینی؟

آره عزیزم ماه آخر اینکارو کن دهانه ی رحم رو نرم میکنه زایمان رو هم راحتتر میکنه

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

منم هفته ۳۶م

امروز رفتم‌بهداشت گفت هنوز به وقتت مونده 

بچه نیومده پایین 

پیاده روی رو هم بعضی وقتا میرم 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!