2733
2734
برو سنگ شکنی از روی شکم بدون درد هست بعد بیا دارو بخور. ۱۳ میل یکم بزرگه چجوری میخواد رد بشه ممکنه ت ...

۴بار سنگ شکنی کردم خارجی نه ها فنر میزارن تو کلیه از اونا  ولی دیگه خسته شدم دارویی میخام تو کلیه خورد کنه سنگو بعد دفع شخ

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
خاهش میکنم عزیزم  چند میل بود سنگت و قیمت شربت چند بود

۲۵۰ بود فکر کنم

من ۱۸ میل بود سنگم سنگ شکن کردم . چندتا خرد تبدیل شد‌ ایشالا برای شما هم فردا خبر خوب بدن

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۴بار سنگ شکنی کردم خارجی نه ها فنر میزارن تو کلیه از اونا  ولی دیگه خسته شدم دارویی میخام تو کل ...

اخ اخ منم ۲ بار tul کردم . ۲ ماه استنت گذاشتم 

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
شربت اورتیکا از داروخونه بگیر بخور. اب رو اتیشه. من ۲ بار سنگ شکن مردم. اتاق عمل رفتم لیزر کردم.اخرش ...

تلخه یابدمزه قیمتش چنده

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندید تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرسید 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ هم نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی از اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه بانژادپرستی مخالفم به هرقومیتی هم احترام میزارم  به دین ومذهب هرقومیتی احترام میزارم زیادمذهبی نیستم  ٱزادی رو دوست دارم ولی بدحجابی رو نمیپسندم  خطاب به اون زنایی که لخت میشن بدن نمایی میکنن میرن توخیابون اینجاایران نه اروپا هرکی بدجحابی رومیپسنده هری بفرمایید راه بازه تشریف ببرید خارج ازایران بدن نمایی کنید  😒

کلیه هات سنگ سازه فک میکنم همیشه باید سنگکل و هندوانه واینامصرف کنی که تشکیل نشه یا قبل از بزرگ شدن دفع بشه 

من که خودم عمل کردم درشون آوردم چون دفع نمیشدن

( انسانیت دین شریفیست که پیروان چندانی ندارد)🙂
علائمتون چی بود

درد داشتم سونو دادم‌گفت سنگ ‌مکقع مصرف دارو   گرفتگی داشتم اول بعو. میدیدم تیکه کوچیک‌خرد شده دفه میشد مثل شن درشت بود

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
۴بار سنگ شکنی کردم خارجی نه ها فنر میزارن تو کلیه از اونا  ولی دیگه خسته شدم دارویی میخام تو کل ...

عزیزم میفهمم چقدر سخته همسر منم ژنتیکی کلیه سنگ ساز داره پارسال دوهفته تو رختخواب بود تا دفع بشه ولی این قرص رو نمیشناسم . سیستین یا همیچین چیزی میخورد با کلی خربزه و هندونه چنبارم رفت کوه تا دفع شد ولی پدرش دراومدفکر کنم ۹ بود