2752
2734
عنوان

بهم گفت کارمندم نشدی یه وام بگیری به یه دردی بخوری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 27 پست

گلم قبول نشدی کار بدی که نکردی که ناراحتی،میدونی چندهزارنفر شرکت کردن؟؟تاالان هرکیو دیدم قبول نشده،فقط یه راهی بود پول جمع کنن!!

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
من باشم با خنده میگم آره  یه پسر پولدارم نیست که چشش گشنه نباشه دنبال وام و حقوق زنش نباشه

تو خیلی خفنی دخترررررر

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نباید نقطه ضعف نشون بدی  فکر کنه با خودش که این آزمون برات همه چیزه هرچند مهمه برات و ناراحتی ...

دقیقا 

هرکسی نقطه ضعف آدم رو بفهمه ممکنه خواسته یا ناخواسته دست بذاره روش 

استارتر حالا که این طرف دوستته و قراره شریک زندگیت باشه که اصلااا نباید تو این مرحله بهش نقطه صعف نشون بدی از اول سفت بگیر دختر

من یه چیزی بگم

من همیشه دوست داشتم‌ کارمند بانک باشم 

هراز چندگاهی با شوهرم از جلو بانک رد میشدم میگفتم کاش کارم اینحا بود

یک روز رفتم از دستگاه خودپرداز پول بگیرم 

شوهرم گفت کاش کارت تو‌بانک 

بر عکس موقعیتی بود که دنبال کار بودم 

منم همونجا گفتم اگر کارمند بانک بودم که دیگه باتو‌ازدواج نمیکردم بعدم هه هه خندیدم که تو شوخی باشه 

دیگه تا سالیان سال دهنش و بست

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
دقیقا  هرکسی نقطه ضعف آدم رو بفهمه ممکنه خواسته یا ناخواسته دست بذاره روش  استارتر حالا ...

آره والا تازه دیروز به آقا گفتم بیرون ازم خواستگاری کردن به تریج قباش برخورده که چرا نگفتی متاهلی😤

تو خیلی خفنی دخترررررر

اینقد مار خوردیم افعی شدیم  

منم دختر ساده ایی بودم یه مدت اومدم نی نی سایت روم تاثیر گذاشت باید حاضر جواب و پررو باشی اگر هم‌نیستی تمرین کنی دنیا دست آدم پرروهاست

اینقد مار خوردیم افعی شدیم     منم دختر ساده ایی بودم یه مدت اومدم نی نی سایت روم تاثیر گ ...

اره منم لال میشم عین کفتر تو سرما بغ میکنم هر کی هر چی میگه چشمام پر میشه😐🤦🏻‍♀️

یه بار برگشت طرف گفت بهم اه حالمو بهم میزنی با گریه ان🥲

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
واقعا چه موضوعاته چررررتی بابت اینا ناراحت میشید نظرسنجی هم میکنید 😂😂😂😂

اینا همه نشونه هست شاید چیز کوچکی بنظر برسه اول ولی عمق داره این حرف

اگر بخواد به عنوان شریکی زندگی قبولش کنی تاحدودی میشه شناخت که طرفت از اوناست که میخواد با فیش حقوقی ازدواج کنه نه یه همسر

من باشم با خنده میگم آره  یه پسر پولدارم نیست که چشش گشنه نباشه دنبال وام و حقوق زنش نباشه

گل فرمایش فرمودید

به دوره آموزشی شما نیازمندیم

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام