2733
2734
عنوان

از عید مریضم و سرفه هام بند نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 22 پست
سرم شستشو نگرفتم ولی اسپری بینی زدم اونم همونه یا فرق داره؟

شاید همون باشه ولی این روش خودم بارها امتحان کردم 

میتونی تو گلوتم قرقره کنی و تخلیه کنی 

امتحانش کن شاید خوب شدی 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
شاید همون باشه ولی این روش خودم بارها امتحان کردم  میتونی تو گلوتم قرقره کنی و تخلیه کنی  ...

من هم اسپری بینی اینکارو کردم هم مامانم گفت اب نمکم خوبه هم قرقره کن هم از بینی اروم بکش بالا ولی خوب نشدم

اینم امتحان میکنم ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هم اسپری بینی اینکارو کردم هم مامانم گفت اب نمکم خوبه هم قرقره کن هم از بینی اروم بکش بالا ولی خو ...

عزیز خوبی سرم اینه اندازش دقیقه آب نمک شاید نمک زیاد بریزی و پنهان رو فشار خونت اثر بزاره 

دمنوش آویشنم بخور 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
عزیز خوبی سرم اینه اندازش دقیقه آب نمک شاید نمک زیاد بریزی و پنهان رو فشار خونت اثر بزاره  دمن ...

دقیقا الان فهمیدم تو این چندوقت فشارم بالا پایین شده بخاطر همین قضیه بوده حتما

بازم ممنونتم 

چشم

امتحان کردم خوب نشدم نمیدونم چرا اینجور شدم ترسیدم از سرفه هام اخه مادرشوهرو خواهرشوهرو پسرمو شوهر ...

مامان منم بعد واکسن کرونا اینجوری شد ، یه مدت زیر نظر بود دارو ضد حساسیت و... خورد تا خوب شد ، البته هنوز هم تک سرفه داره ولی اون موقع خیلی سرفه می کرد. برو متخصص ریه

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- خواجه در بیتهای ۵-۶-۸- فرماید ( ای کسی که از کوی معشوقه ما عبور می کنی با اینکه تو رقیب ماهستی اما مواظب باش که دیوار این کوی سرشکن می باشد و این لقمه بیش ازدهان توست )( خدایا آن جانان سفر کرده را که صد قافله و کاروان دل همراهش است هرجا می باشد سلامتش بدار )( صوفی سرمست که این گونه کلاهش ازمیگسار ی کج شده است اگر د وساغر دیگربنوشد سربند و عمامه او نیز پریشان می شود )( و در بیت آخر فرماید ( دل حافظ را که به ملاقات تو الفت گرفته ازار مده زیرا وصل تو او را به لطف ومهربانی پرورده است) جنابعالی خود تفسیر کنید

۲- به گرفتاری خصای دچار شده اید که قدرت بیان آنرا نیز ندارید پس سعی کنید به یکی از مشاهد متبرک بروید و دعا کنید و آنگاه ای راز را با یکی از آشنایان مهربان در میان بگذاریذ که گشایش بسیار است

۳- سعی کنید د رخود خانه تکانی کنید و افکار بد و پریشا را از خود دور سازید و دوستان ناباب و افیونی را کنار بگذاریذ و راسی و درستی ار برهرچیز مقدم بدارید و با تلاش و سرعت عمل و دقت گامبردارید که رقبای زیادی دراد پس با تدبیر عمل کنید و او نیز چنین کند

۴- اگر میخواهید زیارت خانه خدا یا عتبات عالیات یا سفری مهم نصیبتان گردد در ۱۰شب متوالی از سوره مبارکه انفال آیه ۶۳ را تا ۱۰ آیه بعد از آن را با معنی و حضور لب بخوانید این نیت هنوز ثمره نمی دهد بلکه نیاز هب زمان دارد ولی بالاخره عملی می شود با پدر و مادر مهربان باشید و دست از لجبازی و بگو مگو بردارید که در دراز مدت ملال آور می شود

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_