2733
2734

وای تورو قران نکن خیلی ضایع کلاه برداریه

من پدر و مادر وکیلن همش به مردم میگن گول این شما برنده شدید هارو نخورید ولی کو گوش شنوا

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز

به هیچ عنوان ندین مبلغ جایزه این دوره زمونه برای چهارتا عکس ک شده حضوری ب صاحب جایزه میدن

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط حساب همون بانک رو خالی میکنن؟ میتونم ش کارت خالی بدم?

کلا این سیستم شماره کارت بده برنده شدید کلاهبرداری هر شماره کارتی بدی حتی بدون رمز و فلان با همان یدونه شماره هرپولی به اون کارت بیاد خالی میکنن 

اگه شماره ندادی ک هیچی اگه دادی فردا صبح سریع برو بانک بگو کارتم گم شده اونو میسوزونن کارت جدید بهت میدن