2733
2734
عنوان

بیایین اسکرین شات چتم با دوستمو بزارم که دوستیمون تموم شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو مخ بود رفتارت الان بگو حالا ک دوستیمون تموم شد میگم بخاطر فلان موضوع ناراحت شدم بعدم بنویس خدافظ ما نمیتونیم دوستای خوبی باشیم و واقعا دوستیتو تموم کن 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
2731
یه جایی نوشته آدمای بالغ هنگام مشکلات به جای فرار، مشکلات بینشونو با گفت و گو حل میکنن. وقتی میشه ای ...

درسته منم موافقم اما نه دیگه ۱۰۰۰ دفعه بهش بگم و بازم تکرار کنه

از این زندگی خستم...
خب شما هم وقتی قول دادی باید براش توضیح میدادی دیگه، مخصوصا که چندین بار پرسید

چه فایده؟

اندازه موهای روی سرم بهش گفتم این کارت ناراحتم میکنه

اما به دیوار بگم بهتر واکنش نشون میده

بازم کارشو تکرار میکنه 

از این زندگی خستم...
چون ۱۰۰ دفعه بهش گفتم اما بازم کارشو تکرار میکنه زبونم مو درآورد انقد که بهش گفتم

خب عزیزم همین  جا دوباره میگفتی اگر خیلی دوسش داشتی ودوست داشتی این دوستی ادامه پیداکنه باید باز میگفتی

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
خب عزیزم همین  جا دوباره میگفتی اگر خیلی دوسش داشتی ودوست داشتی این دوستی ادامه پیداکنه باید با ...

که چی؟

که دوباره کارشو تکرار کنه؟

خودش خوب میدونه از دست کدوم رفتارش ناراحتم خودشو زده به کوچه علی چپ

از این زندگی خستم...
که چی؟ که دوباره کارشو تکرار کنه؟ خودش خوب میدونه از دست کدوم رفتارش ناراحتم خودشو زده به کوچه علی ...

به نظرم زیادی صمیمی نیستید به خاطره همونه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
چه فایده؟ اندازه موهای روی سرم بهش گفتم این کارت ناراحتم میکنه اما به دیوار بگم بهتر واکنش نشون می ...

نمیگم کارش درسته ولی بازم این یعنی براش مهم بوده که پرسیده و اصرار داشت دلیل ناراحتیتو بدونه، شما که هزاربار گفته بودی یه بار دیگه‌م روش

از پذیرفتن درخواست دوستی معذورم.
درسته منم موافقم اما نه دیگه ۱۰۰۰ دفعه بهش بگم و بازم تکرار کنه

خب وقتی اون همه اصرار کرد بازم میگفتی بهش بعضیا خنگن نمیفهمن 😁. انگار واقعا بیخبر بود ازینکه ناراحتت کرده.خیلی صمیمی بودین با هم؟ دوست خوبی بود برات جدا از اون مشکل مسخره کردنش؟ اگه خوب نبود که ولش کن تموم شد دیگه

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
خب وقتی اون همه اصرار کرد بازم میگفتی بهش بعضیا خنگن نمیفهمن 😁. انگار واقعا بیخبر بود ازینکه ناراحت ...

تاپیکامو نگاه کنی متوجه میشی خوب بود یا نه

فقط میتونم بگم همه بهم میگفتن ازش جدا شو

نه بی خبر نبود خوب میدونست از چی ناراحتم بهونه آورد تا قهر کنه برم نازشو بکشم ( کمبود توجه داره )

از این زندگی خستم...
تاپیکامو نگاه کنی متوجه میشی خوب بود یا نه فقط میتونم بگم همه بهم میگفتن ازش جدا شو نه بی خبر نبود ...

خب رابطه ای که طرف بهت احساس امنیت و آرامش نمیده همون بهتر که تموم بشه. ازین آدمایی که کمبود توجه دارن داشتم. خیلی سخته بودن باهاشون. خودشونو خورد میکنن میان میچسبن بهت فکر میکنی براشون ارزش داری و واقعا دوستت دارن  باز به یکباره با یه چیز چرت بهم میزنن ک بری نازشونو بکشی وباز چرخه ادامه داره و فقط تو عذاب میکشی

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️