2752
2734
عنوان

هفته پیش شوهرم قبول کرد بچه دار شیم ولی بازم الان جلوگیری کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 51 پست

بچه ها دعا و ذکر خوندن اشکال داره تو قمر در عقرب من نمیدونستم و کلی ذکر و دعا خوندم😔😔😔نکنه برعکس ج بده

اگه امضامو میخونی برای شادی روح پدرم و تمام اموات فاتحه ای بخون🖤😭بابایی خیلی دلتنگتم 
عزیزم تا کامل راضی نشده بچه نخواه که خدایی نکرده بعدا نگه تو گفتی من نمیخواستم

دقیقا ..منکه اهل اصرار کردن نیستم ی بار حرفمو میزنم قبول نکرد دیگه بیخیال میشم ولی از درون اعصابم خورد میشه 

لااقل حرفشو بزنه بگه چرا نمیخواد منم قبول کنم

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ، مخالف هم نبود سریع قبول کرد ولی الان پیشگیری کرد خاک بر سرررر

همینجور نه بگو دکتر گفته فلان روز ها اقدام کنید بعد از اتمام شدن پریودیت حتما باید امشب  اقدام کنیم  نباید سرسری بگی باید جوری بگی که یک کار قانونمند هست  و مهم تا اونم بفهمه

2731
کلا شبی که قمر در عقرب هست نه نزدیکی به قصد باردار شدن ،خونه و ملک خریدن و سفر رفتنو.... کلا خوب نیس ...

اونارو میدونستم نزدیکی رو نمیدونستم جالب بود برام 

ازنظرعلمیش هم اطلاع دارین چرا؟

خیلی پولدارم😅
اونارو میدونستم نزدیکی رو نمیدونستم جالب بود برام  ازنظرعلمیش هم اطلاع دارین چرا؟

توضیحش علمی هست در هر ماه چند روز ماه در صور فلکی عقرب قرار میگیره که تو این مدت هیچ کاری خوب نیست خرید فروش بچه دار شدن ...