2752
2734
عنوان

حس میکنم تو بارونا مواد مخدره

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 33 پست
دروغ.من چند شب پیش با ی ۱۳ساله چت کردم.دیدم حرف منو نمیخونه چی میگم گفتمم عزیزم چندسالت گفت۱۳هنگگگگگ ...

دقیقا همینطوره ۸۰ درصد افراد نی نی سایت بین ۱۳ تا ۱۶ سالشونه بعد میان تاپیک میزنن و یه دغدغه های عجیب و غریبی هم دارن که آدم شاخ در میاره ،تو تاپیک هایه بقیه هم با عقل کلشون یه راهکار هایی میدن که آدم میمونه اصلا چی بگه کلا عجیب غریبن 

کاش  قوانین سایت رو تغییر میدادن و جوری میکردن که عکس شناسنامه بذاریم و افراد زیر ۱۸ نتونن بیان تو سایت اونجوری خیلی بهتر بود هم برای ما هم برای خودشون

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همینطوره ۸۰ درصد افراد نی نی سایت بین ۱۳ تا ۱۶ سالشونه بعد میان تاپیک میزنن و یه دغدغه های عجی ...

موافقم .به نظرتون بهتر نیست یه دور جدید ثبت نام بشه با اسکن کارت ملی یعنی عالی میشه