2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم میگه داری از چشم همه میوفتی

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 26 پست

به حرف شوهرت گوش کن

خواهر شوهرت دنبال آشتی دادن برادراشه، اصلا براش مهم نیست که تو خراب بشی، اتفاقا اگر بر خلاف شوهرت عمل کنی، هم خودت رو و هم شوهرت رو کوچیک کردی

کاش زبون داشتم یکم اینارو میگفتم دیروز 😑

مطمئن باش بازم حرف پیش میکشه ایندفه بگو اینارو البته محترمانه بگو حرمت ها حفظ بشه بعدم بگو جای اینکه طرف مظلوم که ما باشیم رو بگیری و ب اونا بگی بیان عذرخواهی و پول مارو پس بدن طرف ظالم رو گرفتی ازت انتظار نداشتم و خودتو ناراحت نشون بده محل نده بهش زیاد.ب اون چ که ب تو یاد میده ب کی زنگ بزنی ب کی نزنی مگ خودت دور از جون عقل نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به حرف شوهرت گوش کن خواهر شوهرت دنبال آشتی دادن برادراشه، اصلا براش مهم نیست که تو خراب بشی، اتفاقا ...

دقیقا خواهرشوهرم همیشه دلش میخواد اینا باهم خوب باشن حتی اگر بدترین کارارو در حق شوهرم بکنن به همسرم میگه اشکال نداره داداش بزرگته جای باباته و.... 

دقیقاااااا شرایطمون مثل همه

اگ همسرت تمام و کمال پشتته پشتش باش

ولی اگه قراره ب اونا رسید اونا پشتت بد بگن اون طرفداری نکنه و نگه میخواسته زنگ بزنه من نذاشتم بی طرف باش

بازم اونا هرچی میخوان بگن بذار بگن مهم خودتی و همسرت

بگو شما اونجا نبودی مه ببینی شوهرم چقدر عصبانی بود و میگفت حق نداری زنگ بزنی و اگه بفهمم ناراحت میشم و …بعدم بگو خودت اگه شوهرت اینطوری بگه ریسک میکنی ناراحتش کنی؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قطعا کاری که همسرت میگه را انجام بده....نمیگم با اونا قهر باش ولی لزومی هم نداشته زنگ بزنی تبریک بگی.وقتی همسر اونا هم به شما زنگ نزدن ....خواهرشوهرت هم بهش بگو همسراونا مگه زنگ زدن که من بزنم؟؟؟من میدونم تو خانواده همسر حتی اتفاقی هم بیوفته باید و باید پشت همسرت باشی.هرکیم میخواد ناراحت بشه.بشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

تو چقدر منی

با این تفاوت مادرشوهرم نقش برادر شوهرتو داره

پدرشوهرم نقش خواهرشوهرتو

خونمو کرده تو شیشه

منکه حرفامو میزنم نمیذارم تو دلم بمونه اعصابم خورد میشه سر شوهرم خالی میکنم اگ ب اونا نگم

بخدا هرچی قطع ارتباط باشی بهتر

بهشون رو نده اینجوری بگن

من بعد۸ماه با مادرشوهرم آشتی کردیم ۱ماه آشتی بودیم دوباره قهرکردیم

زنیکه مریض روانی