2752
2734
عنوان

پسری که دوستش دارم منو نمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا خدا شاهده هرچقدر از یه کیس خوب فرار کردم  همون ادم بیشتر خواستم  رمزش همینه ولی ا ...

آفرین دقیقا 

اگه مردی هرچی گفت و بگی چشم و انجام بدی دیگه برات ارزش قائل نمیشه 

تکثر مردا یه جورین همزمان با چند نفر هستن بعد باهم مقایسه میکنن همشونو 

دختری که خودشو در اختیارشون قرار بده نمیخان به چشم یه کالا نگاهش میکنن

ولی دختری که سنگین باشه میخوان 

چون فردا میگن اینو بگیریم تو فک و فامیل همه حرف در میارن و خودشم بد بین میشه نسبت بهش

امااااا ببین تو لحظه زندگی کن نگو فلان تیپ بزنم همه نگاهم میکنن میگن مانتوش کوتاهه و....

فقط من از نظر رفتاری میگم خودتو اصلا در اختیار هیچ مردی قرار نده قدر نمیدونن فردا میگن اگه خوب بودی فلان کارو نمیکردی در حالی که تو از رو عشق و علاقه بهش انجام دادی

آفرین دقیقا  اگه مردی هرچی گفت و بگی چشم و انجام بدی دیگه برات ارزش قائل نمیشه  تکثر مرد ...

کاملا حق   همینه 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)