2733
2734
عنوان

فضولی خانواده همسر😩پشم ریزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 89 پست
میدونستی پدرهمسرت میتونه بیادتوخونت یاسرکارت شوهرت هرچقدردلش خواست برداره ببره ونه شرعاونه قانونادزد ...

ببین عزیزم اسی راست میگه اونا دارن دخالت میکنن مگه میشه مادر شوهر شما هر روز هرروز از پسرش بپرسه درآمدتان چقدره...مثلا ی سالی ماهی کنار هم میشینی مثلا بگن اوضاع کارو بار چطوره...نه اینکه دم به دقیقه بگن بیا اینجا ببینیم چقدر کار کردی.... اگه نگران پسرشون هستن بگن پسرم شما جوونی اول زندگیته کار نکن بشین تو خونه با زنت خوش بگذرون ما خرج خونتو میدیم..این میشه نگرانی ..ولی پرسیدن درآمد میشه دخالت..اونم فقط میخان بدونن چقدر برای زنش خرج میکنه میخان گوششو بکشن که زیاد برای زنت خرج نکن...وسیله ی الکی نگیر

در کل از شما انرژی منفی گرفتم حس کردم زیادی زندگی سخت میگیری و به جزییات توجه میکنی و ادمی هستی ک هم ...

عزیزم حق داره سخت میگیره تازه باید بره یه جنگ اساسی راه بندازه تا حساب کار دستشون بیاد..نمونه.....من احترام گذاشتم،بله چشم گفتم،شوهرم خرجشون کرد گفتم اشکال نداره پدر مادرشن،خاهر برادرشن،گناه دارن ،انتظار دارن،باخودم گفتم آدم نباید زندگی رو سخت بگیره...میدونی چی شد؟همینا به شوهرم یاددادن مالو اموالشو بزنه به اسم اونا...خوب اگه من از اول زندگی رو سخت میگرفتم وبشون رو نمیدادم ویک دعوای حسابی راه مینداختم الان وضعم این نبود...اینو بدون خانواده ی شوهر همیشه دشمن عروسن ،وچشم ندارن پیشرفت عروسو ببینن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین عزیزم اسی راست میگه اونا دارن دخالت میکنن مگه میشه مادر شوهر شما هر روز هرروز از پسرش بپرسه درآ ...

اتفاقابه نطرمن ادمای ساده ای هستن که حلوعروس میپرسن‌ اگرسیاست داشتن عین مادرشوهرمن یواشکی ازپسرشون که میره خونشون میپرسه کی رفت کی امد؟چقدرمیگیری؟چقدرخرج میکنی؟زنتوفلان جادکترنبر.....

اتفاقابه نطرمن ادمای ساده ای هستن که حلوعروس میپرسن‌ اگرسیاست داشتن عین مادرشوهرمن یواشکی ازپسرشون ک ...

نه گلم ساده نیستن بنده خدا میگه میکشونه خونشون واونجا میپرسن ،این بنده خدا نشسته خونه ی خودش منتظر شوهر 

اما خساست بیش از اندازه درست نیست ما یرای تالار عروسیمون ۱۰م بیعانه داده بودیم به یارو، اینا فهمیدم ...

حرف ادم زیاد میزنه .....من مادرم رفتم بدلیجات خریدم .لباس زیر خریدم .میگه وایی باز ولخرجی ات شروع شد .خدا شاهده چهار ساله چون مستاجر بودیم چیزی نمیخریدم .گفتم من خوب میکنم میخرم ..در حقیقت حرف تو زبون ادم ها زیاده .چرت و پرت زیاد میگند ....کار درست را بسنج با کاربلد مشورت کن انجام بده

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
اصلا مسئله سر زدن نیست،الان گفتم بنا ب دلایلی نرفتیم، نمیتونم اینجا بگم، ی مشکلاتی داشتیم اما قبلا ...

خب اینکه یک مقدار تفاوت فرهنگی دارید با خانواده همسرتون بنظرم با سیاست رفتار کنید مثلا جزئیات رو نگید مثلا میپرسن حقوقت چقدره بگید شکر خوبه و از تصمیمات تون حرفی پیششون نزنید.

خوب افرادی که اشتباه قضاوت میکنن کسایی هستن که جدا از مادر شوهر زندگی میکنن،ویا مادرشوهراشون خوبه وت ...

اخ عزیزم چقد بد کردن بهت😔😔💔

انگار نه انگار همه اون مال و اموال با صبوری و خرج نکردنای تو بوده ک جمع شده… کی از فردا خبر داره؟ اگر اونا از دنیا برن چجوری به ورثه باید ثابت کرد اینا مال شما بوده؟…💔

[QUOTE=336577496]افرین بخدا برا عروسی، با اینکه صفر تا صد شوهرم‌خودش تنهایی پولشو داد و اونا یک قرون ...

وای دقیقا حرفات حرف دل منه😔😔

پسره ازدواح ک میکنه اینا تازه یادشون میوفته اصن پسری دارن و چقدرررررر عاشق و نگرانشن!!!

واقعا جواب اینارو فقط خدا باید بده

من ک همیشه به خدا میگم خدایا یه جوری جوابشونو بده که بفهمن از کجا دارن میخورن، بفهمن هرچی هس بخاطر کارایی ک با من کردن داره سرشون میاد

ببین عزیزم اسی راست میگه اونا دارن دخالت میکنن مگه میشه مادر شوهر شما هر روز هرروز از پسرش بپرسه درآ ...

دقیقا همینه خانواده شوهر من اگ خیلی نگران پسرشون بودن سر خونه کرفتن و ماشین و عروسی گرفتنش یه قرون کف دستش میذاشتن ک الان مجبور نشه ماهی ۲۰ میلیون قسط بده!!!! یعضی شبا شوهرم تا صبح خوابش نمیبره از فکر قسطاش!! با استرسای شروع زندگیمون پیرش کردن

اونوقت الان ادعای نگرانی میکنن

حرف ادم زیاد میزنه .....من مادرم رفتم بدلیجات خریدم .لباس زیر خریدم .میگه وایی باز ولخرجی ات شروع شد ...

ماهم دقیقا همینکارو میکنیم اما مسئله اینجاس ک اگر من مقاومت نکنم با این حرفا کم کم مغز شوهرمم شست و شو میدن

ماهم دقیقا همینکارو میکنیم اما مسئله اینجاس ک اگر من مقاومت نکنم با این حرفا کم کم مغز شوهرمم شست و ...

ماهم همینجوری هستیم .ولی اون جوری جدی نه ....تصمیم با خود مردامونه .....حرف حرف خودشونه......اصلا به حرف خانواده نیستند .بیشتر حرف دوست و اشنان

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
اخ عزیزم چقد بد کردن بهت😔😔💔 انگار نه انگار همه اون مال و اموال با صبوری و خرج نکردنای تو بوده ک ...

واگذارشون کردم بخدا گفتم الهی پدرشوهر مادرشوهرم موقع مردن زبونشون به لااله الاالله برنگرده و کافر از دنیا برن 

یعنی مادر و پدرش ندونه پسرش چقدر در میاره🫠 خودتون با مادرتون همچین روابطی دارید یا مادر خودتون هم ح ...

حالا اینا زیاد درمیان واویلا اگه کم درمی‌آورد بایییید به همه میفهمپندن تا پدر و مادر کمکش کنم پول بدنشون

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706