2752
2734
عنوان

مامان من واقعا یه آدم دیکتاتور و ترسناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 43 پست
نه عزیزم بهونه نیار. واقعا تنها چیزی که می‌تونه توی این شرایط حتی یک درصد هم شده بهت کمک کنه همینه. ...

دو سال پیش رفتیم نتیجش بدتر شد 

دلم میخواد مامانم مثل مامانای بقیه باشه دوسم داشته باشه واقعا نشده یبار برام کادو بخره خوشحالم کنه بگه خسته نباشی 

زندگی به اندازه کافی سخته اون برام جهنمش میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو سال پیش رفتیم نتیجش بدتر شد  دلم میخواد مامانم مثل مامانای بقیه باشه دوسم داشته باشه واقعا ...

عزیزدلم روانشناس با چند جلسه هیچ تفاوتی نمی‌تونه ایجاد کنه؛ باید یک دوره درمانی کامل طی بشه. و مادر شما همینطوری منتظر محرک برای بدتر رفتار کردن هست. با وجود روانشناس حداقل اونم درست نشد، خود شما می‌تونی ازش کمک بگیری تا یه بخشی از مشکلات روحی روانی‌ای که مادرت باعث شده رو حل و درمان کنی. دیگه حداقلش اینه که سالم تر و مقاوم تر می‌شی. نیازه.

دیشب تو یه کانال دانشجو پزشکی خوندم یه دختر ۲۰ ساله ک خودکشی کرده اوردن اورژانس دختره گریه میکرده میگفته فقط میخواستم مامانمو بترسونم تروخدا نزارید بمیرم اما متاسفانه فوت میکنه و مامانشم میره آی سیو 

جدا ارزش نداره بخاطر درس روح و روان بچه رو نابود کرد

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2731

قربونت برم من ..به دل نگیر تو رو خدا

حق با توعه ولی

اون فقط از شدت علاقه‌ش به تو این حرفا رو میزنه

یه مادر همیشه دوس داره بچه‌ش بهترین باشه

واس همین دلخور نشو ازش

بخند و بگو چشم

ولی در نهایت کاری ک خودت دوس داری رو بکن 

اینجوری بحث پیش نمیاد

زندگی مثل سیگار میمونه🚬روشن ک شد""چه بِکِشی// چه نَکِشی //تا تهش میسوزه👍

من مادر یه دخترکلاس یازدهم تجربی هستم. دخترم اصلا درس نمیخونه ترم قبل سه تادرس تخصصی زیر ده شد. هروقت دلش خاست مدرسه نمیرفت وتعطیل میکرد. الان هم داره کارهایش رامیکندبرودبادوستش بیرون. بخدا آنقدباهاش حرص میخورم که احساس میکنم مریضیرمیگیرم. چرابعضی بچه ها نفهم وخودخواه هستن. بهش میگم درس بخون. میگه استرس دارم نمیخونم. تمام بچه های اطرافمون درسخون

عزیزدلم روانشناس با چند جلسه هیچ تفاوتی نمی‌تونه ایجاد کنه؛ باید یک دوره درمانی کامل طی بشه. و مادر ...

من میگم زودتر خلاص بشم بزنم یه شهر دیگه برم 

مشکله من الان حال روحیم نیست 

مشکلم ترسمه از نفرینایی که منو کرد آبرومو برد مشاور نمیاد 

فقط میگم تمومشه چون من امسال کنکور ندارم سال بعده از الان اینجوری میکنه وای به حال سال بعد

من مادر یه دخترکلاس یازدهم تجربی هستم. دخترم اصلا درس نمیخونه ترم قبل سه تادرس تخصصی زیر ده شد. هروق ...

خب من مشکلم اینه که درس میخونمو حرف میشنوم 

کلا تجربی استرس خیلی بالایی داره شماهم باید با صحبت حلش کنید 

آدم همش دوست داره ازش فرار کنه 

درسای امسال هم خیلی سخت شده 

دیشب تو یه کانال دانشجو پزشکی خوندم یه دختر ۲۰ ساله ک خودکشی کرده اوردن اورژانس دختره گریه میکرده می ...

تو کلاس اصلا نمیتونم صحبت کنم چون خستم دوستام میگن تو که خوب بودی چرا اینجوری شدی 

تا از اتاقم در میام بیرون کلی حرف بارم میکنه 

من مثل مادر شمام حالم از خودم بهم میخوره  فقط پسر من دبستانیه نابودش کردم    

بخدا قرار نیست بچه هاتون تا همیشه زندگی کنن که بهترین دورانشونو نابود میکنین 

باور کنین خودتونم همسن اونا بودید

من میگم زودتر خلاص بشم بزنم یه شهر دیگه برم  مشکله من الان حال روحیم نیست  مشکلم ترسمه ا ...

فدات بشم آخه امکان نداره این مادر بعد از این همه سال روی روح و روان تو زخمی نزده باشه...

این آدم روی تک تک بخش های زندگیت و شخصیتت تاثیر خیلی زیادی گذاشته و می‌ذاره، به همین خاطر انقدر حیاتیه کمک گرفتن از یه فرد متخصص. چون اون این تاثیرات رو تشخیص می‌‌ده و بهت نشون می‌ده که چطور می‌تونی آروم آزوم از زیر سایه این آدم مریض بیای بیرون و بشی یک آدم مستقل سالم و آزاد.

خواهش می‌کنم تا شرایط از این بدتر نشده کمک بگیر. خودتم می‌دونی سال بعد قراره ده برابر دیوانه بشه و زندگیت رو فلج کنه. اینطوری خودشم باعث می‌شه کنکورت بد بشه، و بعد دیگه کی می‌تونه اون شرایط رو جمع کنه خدا می‌دونه...

فدات بشم آخه امکان نداره این مادر بعد از این همه سال روی روح و روان تو زخمی نزده باشه... این آدم رو ...

نمیدونم خدا چرا به بعضیا بچه میده 

تبدیلم کرده به یه آدم روانی کل زندگیم عذاب وجدان دارم حس میکنم مقصرم 

میگه کاش بچه ی من نبودی خب بچه نمیاوردی

نمیدونم خدا چرا به بعضیا بچه میده  تبدیلم کرده به یه آدم روانی کل زندگیم عذاب وجدان دارم حس می ...

واقعا 99٪ کسایی که بچه می‌ارن به همه چیزش فکر می‌کنن جز خود بچه.

طرف نه سلامت روان داره، نه والد بودن بلده، نه شرایط مالی داره، نه رابطه سالمی با همسرش داره، کلا هیچ کوفتی نداره ولی حتی یک ثانیه فکر نمی‌کنه که با این موقعیت بچه بیاره فقط باعث بدبختی یه بچه بی گناه می‌شه و زندگی‌ای که هیچ انتخابی توش نداشته رو براش جهنم می‌کنه.

مردم فکر می‌کنن ازدواج و بچه آوردن یه چیزیه که همه باید انجامشون بدن توی زندگی، مثل یه کاریه که باید تیک بزنی کنارش. ولی انقدر نفهمن که حتی یک ثانیه با عقل خودشون به شرایط فکر نمی‌کنن که ببینن اصلا کار درستی هست یا نه