2752
2734
عنوان

آیا رانندگی کردن ترس داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 29 پست
من اوایل استرس داشتم ولی الان خیلی برام لذت بخشه رانندگی عاشق رانندگی هستم ولی حیف که یه ماشین گوگول ...

رانندگی میکنی؟؟

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره تو جاده هم میرم.  ۱۰ ساله رانندگی میکنم اما هنوز از بیرون اومدن از رمپ و ترافیک تو سربالا ...

خیلی عالیه سعی کن اونجور جاها هم بری تا ترست بریزه 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
خیلی عالیه سعی کن اونجور جاها هم بری تا ترست بریزه 

تقریبا ۶ ساله این خونه هستیم 

و هفته ای حداقل ۴روز ماشین رو میبرم بیرون.

اما چون در پارکینگ تو خیابون اصلی و شلوغ هست و بعد سربالایی رمپ بلافاصله ماشین میاد تو پیاده رو و عابر زیاد رد میشه، همیشه میترسم...

بله گلم ولی ماشین مال همسرمه دلم میخواست یه ماشین داشتم ۲۴ ساعته در اختیارم بود    

منم دوست دارم یه mvm 110s بگیرم برا خودم.

اما یه دونه پارکینگ دارم میترسم واسه جا پارک پیدا کردن اذیت بشم 

برای همین رانندگی نمیکنی؟؟ یا میکنی

نه نمیکنم اصلا الان شش ماهه از اعتبار گواهینامم گذشته نرفتم تمدید کنم ده سال گواهینامه دارم یه بارم تو اتوبان نرفتم فقط شهرستان که میریم چون خلوته میشستم. تهران مخصوصا کوچه و محل خودمون اینقدر شلوغه که اصلا نمیتونم 

ولی یه دوست دارم از اول خیلی جنم داشت و نترس بود همین که گواهینامه گرفت خودش رفت شمال و اصلا مشکلی نداره  

من تو همه چیز ضعیف و ترسو ام همیشه 

منم دوست دارم یه mvm 110s بگیرم برا خودم. اما یه دونه پارکینگ دارم میترسم واسه جا پارک پیدا کردن اذ ...

وای اره چقدر ماشین خفنیه منم خوشم میاد ازش اگه همچین ماشینی داشتم دیگه خیلی عالی میشد

سعی کن از نعمتی خدا بهت داده به بهترین شکل استفاده کنی نگران جا پارک هم نباش بلاخره پیدا میشه🤩❤️

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
وای اره چقدر ماشین خفنیه منم خوشم میاد ازش اگه همچین ماشینی داشتم دیگه خیلی عالی میشد سعی کن از نعم ...

نه بابا محله ما خیلییی شلوغه....

آخه ۳نفر هستیم.

یه ماشین داریم، همیشه تو پارکینگ هست همسرم نمی‌بره 

میگه مگه دیوونه ای یه ماشین تو پارکینگ داریم بدون استفاده یکی دیگه بخری تو خیابون پارک کنیم.

راست هم میگه خدایی ش.

اما من ماشین کوچولو دوست دارم 

نه بابا محله ما خیلییی شلوغه.... آخه ۳نفر هستیم. یه ماشین داریم، همیشه تو پارکینگ هست همسرم نمی‌بر ...

ای بابا پس ماشینی که ازش استفاده نکنی چه فایده 

بده که اینطوری 

ای بابا پس ماشینی که ازش استفاده نکنی چه فایده  بده که اینطوری

ما مسافرت زیاد میریم ماشین کوچیک به دردمون نمیخوره

۲۰۷ داشتیم فروختیم

اما من با ماشین کوچیک راحت ترم.

دوست دارم یه دونه mvm داشته باشیم که باهاش تو شهر رانندگی کنیم،واسه مسافرت یه ماشین بزرگ.

اما خب مطمئنم سر جا پارک اذیت میشم.

ان شاالله خوبه بعدیمون بالای ۱۵۰ متر بخریم که دوتا پارکینگ داشته باشه و من با خیال راحت واسه خودم ماشین بخرم   

ما مسافرت زیاد میریم ماشین کوچیک به دردمون نمیخوره ۲۰۷ داشتیم فروختیم اما من با ماشین کوچیک راحت ت ...

اهان گلم پس اینطور 

انشاالله که به ارزوی خوشگلت برسی گلم لطفا واسه منم دعا کن ممنون💐🌹

نه نمیکنم اصلا الان شش ماهه از اعتبار گواهینامم گذشته نرفتم تمدید کنم ده سال گواهینامه دارم یه بارم ...

منم ترسوام🙁

2706