2733
2734
عنوان

من گناه یا کار بدی انجام دادم؟عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 17 پست

ببینید حتما جدی بگیرید و مادرتون رو تحت نظر دکتر قرار بدیدتا قرص فشار مصرف کنن  . نمی‌دونم چه بیمه ای دارید حتی میتونید دکتر بهداشت ببرید و بهش دارو بدن . خدای نکرده اگه قرص مصرف نکنه اتفاقی که نباید می افته . این اصلا شوخی بردار نیست . 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
از کجا باید میدونستی؟  یادمون باشه هر‌ چیگفتن اول فوری فشارشونو بگیریم قشارش بالاس؟ قرص فشار ...

نه همیشه نیست، گهگاه اینطوری میشه. هیچ قرصیم نمیخوره ، جز پروپرانولول ۱۰ شبی یکی.

دیروز صبح دلش خواست یکم نون باگت با خیار شور و گوجه خورد، شبم ملون از اینا مه شکل طالبیه و گرده و شیرین.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فشار دارن مادرتون . قرص میخورن ؟

نه همیشه نیست، گهگاه اینطوری میشه. هیچ قرصیم نمیخوره ، جز پروپرانولول ۱۰ شبی یکی.

دیروز صبح دلش خواست یکم نون باگت با خیار شور و گوجه خورد، شبم ملون از اینا مه شکل طالبیه و گرده و شیرین