2752
2734
عنوان

من عاشق کنکورمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 40 پست
نه درد بی کسی رو کشیدم و اینو گفتم...تو اوین کنکورم دانشگاه تهران قبول شدم و نذاشتن برم چون یه بچه ل ...

چه ربطی داره عزیزم منم خودم تو یه خانواده کاملا مذهبی بزرگ شدم نازدم کردم و نامزدم و خانوادم شذیذا دارن برام تلاش میکنن و بهم انگیزه میدن که من بتونم رشته ای که دوست دارمو تو دانشگاه تهران بخونم اتفاقا تک فرزند هم هستم و خانوادم خیلییییی حمایتم کردن درحالی که خودمم مذهبی و چادری ام حتی
خانواده شما مذهبی نبودن متعصب بودن کجای دین  اینارو گفته؟؟؟
هر مذهبی نمایی رو مذهبی نذارین اسمشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تک فرزندم و جالبه همسن و سالیم  و درکت میکنم چی میگی  سال اول هم پدر من اجازه نداد&n ...

لیسانس بیکارم به هیچ دردی تو جامعه نمی‌خورم با کلی استعداد نفر اول تست هوش سراسری کشوری سال ۹۳ نفر سوم آزمونهای علمی ریاضی کشور سال۹۵ 

من حتی وقتی تیزهوشانم قبول شدم پدرم بخاطر اینکه نمیخاس هزینه بده صداشو درنیاورد من قبول شدم بعد دوماه رفتن ب مدرسه عادی باید از همکلاسیام می‌شنیدم😏

2731
لیسانس بیکارم به هیچ دردی تو جامعه نمی‌خورم با کلی استعداد نفر اول تست هوش سراسری کشوری سال ۹۳ نفر س ...

من همیشه به مادرم میگم حکمت خدا رو قربون 

چقدر دقیق و عمیق عمل میکنه 

خدا میدونه به کیا چند تا بچه بده 

به کیا یکی بده 

خیلی از والدین لیاقت ندارن اصلا ،طرف یکی داره اندازه ۱۰ تا براش برکت داره اما حالیش نیست 

یه زوج دیگه ۵ تا بچه داره هیچی بارشون نیست اما چون خانواده خوب و حامی داره از هیچ به همه چیز میرسن 

فدای سرم استرس نمیکشم ولی خیلی تلاش میکنم چون تغییر رشته ای بودم کارم خیلی سخته:)

ایشالا که موفق میشی

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
چه ربطی داره عزیزم منم خودم تو یه خانواده کاملا مذهبی بزرگ شدم نازدم کردم و نامزدم و خانوادم شذیذا د ...

من پدرم اصلا مذهبی نیس مادرم مذهب رو اشتباه متوجه شده منم نگفتم مشکل از مذهبه اکه اینجوری بود پیامبر بخاطر مبارزه با تفکرات ضد زن دخترا رو از زنده به گور شدن نجات نمی‌داد خاله های مذهبی حزب اللهیمم دست کمی از مامانم نداشتن چون اینجوری مذهب رو برا خودشون تعبیر کردن و همشم میگن برا ما مایه ننگه دختر بره تنها اونم شهر غریب اون دیگه دختر نیس خرابه بعدشم ربطش میدن به دین چی گفته باشن خوبه؟ دخترو تک و تنها میخوای بفرستی شهر غریب مگه دیوونه شدی اونم دختررر وسط اینهمه پسر اونم تو تهران...ینی تاکیدشون برا کوبیدن جنس دختر واقعا ستودنی بود. حالا نوه همون خالم خودش داره تو ی شهر دیگه دانشگاه می‌ره خوابگاه میمونه زندگی مستقل داره تازه سرکارم می‌ره همه اینا حرام بود فقط برا منننننن 😏و خانوادم که چقد قشنگ تعبیر میکردن میگفتن خب راست میگن تو دختری بری تهران دیگه کسی نمیاد سمتت میگن این دختر چند سالی سرخود زندگی کرده آدم درستی نیس آبرومونو نبر بشین دوباره کنکور بده شهر خودت قبول شو😏همین من از لج اونا رفتم دانشگاه آزاد روز اول ترم اول با ی پسره دوست شدم بهشون بفهمونم فک نکنید فقط تو تهران دست و بالم برا اینکارا باز بود همینجا جلو‌چشم خودتونم میتونم اگه مشکلتون ترستون اینه بفرما اینکارم انجام دادم ینی خدا شاهده بعد دوستی من با اون پسر بازم رو تفکرات خودشون موندن حتی نداشتن با دوستای همجنسم برم بیرون ولی میگفتم دارم با پسر مردم میرم بیرون میگفتن بهش سلام برسون😳 ینی باورم نمیشه ی دانشگاه رفتنو‌ بهم حروم کردن بعد پسریکه چهار سال باهاش در ارتباط بودم شده بود نور چشمشون 😐😐😐چی‌بگم والا بعضی وقتا میگم با عقل جور در نمیاد مگر اینکه حکمت الهی باشه من پام به تهران نرسید تا با همسرم آشنا بشم

من همیشه به مادرم میگم حکمت خدا رو قربون  چقدر دقیق و عمیق عمل میکنه  خدا میدونه به کیا ...

هرچی داریم تو مملکت میکشیم بخاطر عدم آگاهی و بیسوادی و عدم شناخت و فقر فرهنگیه کاش درست بشه

من پدرم اصلا مذهبی نیس مادرم مذهب رو اشتباه متوجه شده منم نگفتم مشکل از مذهبه اکه اینجوری بود پیامبر ...

وای عزیزم چقدر تفکرات زشتی دارن ...... مامان بابای منم میگن اگه تو بری ما هم کلا میاییم تهران زندگی میکنیم چون اصلا طاقت دوری نداریم نمیتونیم ازت دور باشیم من خودمم اصلا یه روزم بدون خانوادم نمیتونم بمونم
ولی این تفکرات اصلا مذهبی نیستش اینا خشک مقدسی هستن که فقط همه رو از دین زده میکنن والا

وای عزیزم چقدر تفکرات زشتی دارن ...... مامان بابای منم میگن اگه تو بری ما هم کلا میاییم تهران ...

به منم گفتن بیایم تهران ولی مشکل اینه من نمیخام بخاطر دانشگاه رفتنم خونمونو از دست بدیم بریم آواره شهر غریب بشیم تو اجاره نشینی اگه خودمون اونجا خونه داشتیم باز یچیزی عقلم حکم نمیکنه بخاطر یسری چیزا یسری چیزای مهمتر رو از دست بدم از طرفی من دوست داشتم رو پای خودم بایستم بدون وابستگی به خانواده خودم خودمو زندگیمو داراییمو مدیریت کنم بدون دخالت کسی