2752
2734
عنوان

بیاید بگم چه افتضاحی شد مهمونی امشبم

| مشاهده متن کامل بحث + 2610 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کته نهایت برا ۴  ۵ نفر در بیاد  دیگه این‌اشتباهو نکن     نمیشع خودتون بخوری ...

جآن خودم من واسهد۳۵ نفر هم قشنگ برنج ایرانی کته دم میدم ،قشنگ دون دون و مجلسی ،قلق داره 

بسیار سخن بود ، نگفتیم و گذشتیم ...🌼

گلم من 16 استکان برنج کته میپزم هیچ مشکلی براش پیش نمیاد ولی نکات داره 

اینکه ابی ک میخوای برنج بپزی هم اندازه پیمانه ات باشه و اینکه‌قابلمه ای ک توش برنج میپزی باید بزرگ باشه اگ جاشون تنگ و کوچیک باشه شفته میشه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
خیس کنید  مشکلی نیس،بگو چطوری درست می‌کنید تا بگم مشکل کارت  کجاست

من خیس میکنم دو سه ساعت 

بعد چهار پنج بار آبشو عوض میکنم 

یه بند و نیم آب روش میاد تا دو بند انگشت 

بعد میذارم میجوشه نمک و روغن همیشه یادم می‌ره بزنم

بد با قاشق هم زیر و روش میکنم 

دم کنی میذارم و یه ساعت دیگه میام سراغش

من خیس میکنم دو سه ساعت  بعد چهار پنج بار آبشو عوض میکنم  یه بند و نیم آب روش میاد تا دو ...

فقط یک بند انگشت،باید بزاری معلومه با ۲بند انگشت شفته میشه،بعد همون اول نمک و روغن بزن،سرقابلمه بزار جوش اومد سر بردار،زیرشو کم کن اب خشک شد دمی بزار ،بعد زیرشو کم کن بزار دم بکشه بعدازیکساعت آماده هست،

و مامان من ک واسه ۲۰ نفر کته میزاره و انقد قشنگ و دونه به دونه درمیاد همه فکرمیکنن آبکش کزده ای کاش منم یاد بگیرم ازش

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡
الانم از شانس بدم بی خوابی زده به سرم چند بار گوشی رو گذاشتم کنار بخوابم باز رفتم سراغش

منم همدردتم ...باید ۴ونیم بیدارشم به همسرم صبحونه بدم خوابم نمیبره چشمامم سنگینه 

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...