2733
2734
این همه ادم غیبت میکنن ببین چه زندگیایی چه عشقایی دارن .من کلن اهل غیبتو ایناک گفتین نیستم ولی اگرم ...

هرچی بهتر باشی بخت داغون تر قسمتت میشه من خودم تجربه کردم ک میگم پس اصلا شوهر نکنی هزار بار بهتره تا بری اسیر ی مرد بد و بچه بشی 

وای اخه چرا مگ چه بدی درحقشون کردیم ک میخان مارو نابود کنن  عزیزم بعدش چیشد؟

هیچی فقط بیشعورن هیچی بعدش یه مدت غصه خوردم چند ماه بعدش اوکی شدم الان هم ۱۰ سال هست ازدواج کردم جایی هم ببینمش با غریبه برام فرق نداره

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی فقط بیشعورن هیچی بعدش یه مدت غصه خوردم چند ماه بعدش اوکی شدم الان هم ۱۰ سال هست ازدواج کردم جای ...

عزیزم خوشبحالت ازدواج کردی کاش منم مورد خوب بیاد اینارو بشوره ببره .الهی ک خوشبخت باشی فقط میشه بگی اون نامزدت چه قصدی دلشت؟

عزیزم خوشبحالت ازدواج کردی کاش منم مورد خوب بیاد اینارو بشوره ببره .الهی ک خوشبخت باشی فقط میشه بگی ...

قصدش واقعا ازدواج بود اما بی شعور بود . چند ماه بعد که من بهش وابسته شدم یکی یکی دروغایی رو که بهم گفته بود رو کرد بعدم سرم منت گذاشت که میتونستم منم مثل دوستم پنهان کاری کنم بعد ازدواج بفهمی اما این کارو نکردم .دو سه ماه بهش فرصت دادم که اصلاح بشه مشاوره رفتیم کمکش کردم در نهایت بعد چند ماه گفت ما به درد هم نمی خوریم خداحافظ . بعدش دلش برام تنگ میشد تا چند ماه به بهانه های مختلف میومد محل کارم .یا پیام میداد منم دیدم نمیذاره از سرم بیفته با توهین از زندگیم بیرونش کردم

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2731
قصدش واقعا ازدواج بود اما بی شعور بود . چند ماه بعد که من بهش وابسته شدم یکی یکی دروغایی رو که بهم گ ...

عزیزم خب قصدش ازدواج بوده فقط صادق نبوده .فک نکنم کسی به درد من دچارشده باشه میخاست ازدواج کنه تا سرمو کلاه بزاره