2733
2734
عنوان

فردا کنکور دارم چیزی بلد نیستم ... برام دعا می‌کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 21 پست
استرس نده توروخدا🫠😂 رشتتون انسانی؟

اره گلم 

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه استرس داری دعای هفتم صحیفه سجادیه رو با صدای علی فانی گوش بده من برای خواهرمم گذاشتم مسکنِ خال ...

وای خیلی ممنون حتما گوش میدم 

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
2731
یکی بمن بگه کنکور تجربی که جمعه هست کنکور فرهنگیان برا تجربی ها هم همون جمعه هست؟  بعد یه دونه ...

بله عزیزم دفترچه آخر مال تخصصی فرهنگیان 

ممنونم گلم ینی کنکور فرهنگیان انسانی ها پنج شنبه واسه تجربی ها هم جمعه

اره عزیزم