2752
2734
عنوان

این چه حرف چرتیه که میگن....🔴😑

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 26 پست

آره منم شنیدم و به قول شما اشتباهه این حرف.البته هستند اوناییکه متاسفانه بخاطر اینکه محبت از طرف خانواده مخصوصا پدر دریافت نکردند رفتند سراغ کارای اشتباه و مسیر اشتباهو در پیش گرفتند.ولی خب نمیشه گفت صددرصد همیشه همینه.من محبت خیلی زیاد حتی الان که ۲۴سالمه از طرف پدرم داشتم و دارم ولی خب الان ۱۱ ۱۲ ساله با عشقم تو رابطم.یعنی میخوام بگم عقده و کمبودی به هیچ وجه نداشتم ولی تو رابطم و از هر دو طرف محبت دارم.

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو نشنیدم ولی شنیوم که میگن محبت دیده باشه از هر بی سر و پایی که دوبار قربون صدقه ش رفت محبت رو گدایی نمیکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

منظور اینه که دیگه محبت رو گدایی نمیکنه از پسر 

و به زور دنبال جلب توجه باشه و توجه رو بخواد گدایی کنه 

معمولا چنین دخترایی انتخاب درست تری دارن 

چون فقط محبت دیدن 

حال یک دل را اگر کردی خراب آماده باش اشک دلشکسته خانه ویران میکند 

کمبود محبت داشته باشه دنبال هر کی ک گفت دوست دارمو یه کمی بهش توجه کرد میافته ولی اگر خوب محبت ببینه عاشق ادم درست و در زمان درست میشه در واقع اولویتش بدست اوردن توجه پسر نیست رشد میکنه اعتماد بنفس داره و به موقع عاشق فرد مناسب میشه

منم شنیدم به یکی میگفتن البته الان نه حدودا ده سال پیش 

بنظرم ادم عقده ای از این چرت و پرتا زیاد میگه

میگن گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف پیف

یادمه طرف اینجور بود😂

بعضیا کلا خوددرگیرن

کمبود مخبت داشته باشه دنبال هر کی ک گفت دوست دارمو یه کمی بهش توجه کرد میافته ولی اگر خوب محبت ببینه ...

دقیقاااا کاش همه اینجوری بودن 💔

ی سری اشتباهات در گذشته قابل جبران نیستن حیف و صد حیف

حال یک دل را اگر کردی خراب آماده باش اشک دلشکسته خانه ویران میکند 

نمیگن جنس مخالف رو نمیخواد میگه هول نیست که هرکی یه شاخه گل دستش داد گفت عاشقتم بیا بگه وای برام میمیره بره باهاش چون اینجور محبتارو دیده میدونه معیارهاشو برای انتخاب بالاتر ببینه 

دیدی اکثراینایی که بدبختن ازخونه پدربدبخت بودن چون نه محبتی دیدن ونه حمایتی وبه خاطرفرارازاون جو ومحبت دیدن جذب ادمهای دورو و....میشن ودوباره بدبخت ولی دختری که پدرش حامیشه اولا دنبال فرارنیست وتشنه محبت هم نیست وبه خاطرهمین‌انتخاب عاقلانه ای داره ودوم اینکه اون مردی که درست نیست دنبال دختری که حمایت خانوادشو داره نمیره که بتونه قشنگ ازارش بده وکسی نباشه بگه چرا؟ البته ت دومورد استثنایاتی هم هست