2752
2734
عنوان

مگس خر

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 22 پست
با زبون خوش بهش بگو بفرما بیرون اگه نرفت بدون با مگس خارجی طرفی،، زبونت رو متوجه نمیشه..

واقعا الان داشتم باهاش دعوا میکرد بهش گفتم برو گمشو دیگه برو پیش دوستات به خدا خل شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما بگیر نیازه مخصوصا تابستون

اره چون پنجره زیاد باز می زارم الان هوا جوری نیست بشه کولر روشن کرد 

من همیشه مخالف پشه کش مواد سمی هستم میگم اینا هم موجودات خدان ولی امروز ظهر توی خواب نازی بودم اومد بیدارم کردم ازش کینه گرفتم

واقعا الان داشتم باهاش دعوا میکرد بهش گفتم برو گمشو دیگه برو پیش دوستات به خدا خل شدم 

یه نوع مگس هست،بهش میگن مگس سگ،،از بس که سمج هست..اگه از اونا باشه. بهتره لجش رو در نیاری،چون میره به رفیقاش میگه بیاید،،یه موجود ساده برای سرگرمیتون  پیدا کردم

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
یه نوع مگس هست،بهش میگن مگس سگ،،از بس که سمج هست..اگه از اونا باشه. بهتره لجش رو در نیاری،چون میره ب ...

دقیقا مامانم خیلی خوب مگس می گیره من استعداد ندارم 

یه خاطره داره تو مدرسه هرجا مگس بود میگفتن تو بیا خفتش کن احتمالا از خانواده ی اون مگشهاست اومده انتقام بگیره