2733
2734
عنوان

میخوان بیان تحقیق خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 54 پست
روال عادیه  قشنگم چیزی نگو  اصلا فکر کن خبر نداری =)

اخه دارم لحظه به لحظه گزارش میده ساعت چند و چه روزی میاد باباش😂

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
وای 😂😂😂جیغ جیغوووو‌ یاد همسایه خونه مامانم اینا افتادم پسرشون از کله سحر که پا می‌شد شروع میکرد ...

جالب بود😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👌👌👌دقیقا

ما واسه شوهرخاله م رفتیم تحقیق کل همسایه هاشون گفتن خانواده ش لجوجن هرروز ساعت ۵/۶ صبح کوچه رو میشورن و هرکی رد بشه اون تایم بهش حمله میکنن😐 نتیجه رو به خاله م گفتیم اونم حمله کرد به ما که دروغ میگن همسایه ها😐 هیچی دیگه وصلتشون سر گرفت فقط متاسفانه شوهر خاله م راه خانواده ش رو داره ادامه میده😐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731
اره تازه پسندیده بود و خیلی هم اصرار داشت که دخترتون خیلی خوبه ما تحقیق کردیم مطمعنیم اخه چرا میگید ...

وای یاخدا اینا دیگه کی بودند چه شانسی ازت گفت که فهمیدید اینجوریند و ردشون کردید😂😂😂🤦‍♀️

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
دختر چه ذوقی فعلا دارم از استرس دق میکنم😂😂

اره اره تو اصن ذوق نداری من میدونم😂😂😂😂😂

استرسشم شیرینه=)

الهی که ختم بخیر بشه داستان عشقتون عزیزم 

پیشاپیش مبارک باشه ❤

در سایه حق تعالی زندگی قشنگ و شادو بی غمی داشته باشید😍

اره اره تو اصن ذوق نداری من میدونم😂😂😂😂😂 استرسشم شیرینه=) الهی که ختم بخیر بشه داستان عشقتون ع ...

فدای دل مهربونت بشم خواهر♥️🫂🌹

برا اولین بار  خدا خیر بده همسایه هارو😅😅😅

آره واقعا😅🤝

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏